Як відкрити магазин насіння. бізнес-план магазина насіння.

Якщо ви вирішили відкрити свій власний магазин насіння, то рано чи пізно можете зіткнутися з певною проблемою. Як відомо, насіння - це сезонний товар. Тому великий попит на нього існує у весняно-літній період, а в інший час року спостерігається значне зниження попиту.
Інструкція
1
Відкриваючи власний бізнес, для початку вам необхідно мати початковий капітал. Якщо його немає, то візьміть кредит у банку. Перед цим розрахуйте всі витрати, які вам доведеться понести.
2
Підберіть відповідне приміщення під магазин насіння. Чимало витрат піде і на обладнання магазин а - купівлю вітрини, стійок, касового апарату. Також не забувайте про ремонт і дизайн приміщення.
3
Якщо ви хочете бути власником бізнесу зі стабільним доходом, то необхідно певне рішення, яке буде приносити прибуток незалежно від сезону. Наприклад, розширте асортимент товару, який пропонується у вашому магазин е. Зробіть це за рахунок близьких насінню товарних груп. Прекрасним рішенням стане продаж насіння екзотичних рослин і всіх супутніх товарів для вирощування кімнатних квітів у горщиках. Якщо навесні полки вашого магазин а будуть наповнені в основному товарами для дачників - різними насінням, добривами, засобами від різних комах, то після закінчення дачного сезону це будуть насіння та цибулини кімнатних квітів, а також добрива для них. Зробіть акцент саме на екзотичних квітах. На ринку таких пропозицій ще дуже мало, тому це буде родзинкою вашого магазин а.
4
Не забувайте про рекламу і просування вашого магазин а. Красива оригінальна вивіска, невеликі щити з рекламними оголошеннями, роздача рекламних оголошень у метро, дисконтні програми, які пропонують накопичувальну знижку - все це надає непоганий ефект на обсяги продажів. Також в розкрутці вашого магазин а може допомогти грамотно зроблений сайт в інтернеті з барвистими фотографіями квітів та овочів, які в майбутньому виростуть з насіння, що продаються у вашому магазин е.
5
Розширте асортимент свого магазин а, ввівши в нього невеликий садовий інвентар, товари для квітникарів-аматорів. Приблизний термін окупності проекту - 1 рік. При грамотній організації і ретельному плануванні проект може принести вам чималий прибуток.