Як побудувати ставок для розведення риб. Як зробити пастку для сазана.

Якщо ви вирішили побудувати свій ставок для розведення риби , то вам просто необхідно знати всі тонкощі пристрою подібних водойм, також не забувайте, що від того, як саме ви закладіть ставок , буде заздрість, яка риба буде там мешкати.
Інструкція
1
Дно у ставок а вирівняйте, ям і низьких місць бути не повинно, їх наявність веде до заболочування почви.Еслі на ложе майбутнього ставок а, а також у його берега є кущі, дерева, пеньки або корчі, неодмінно видаліть все це з коренем, тому що згодом вони будуть заважати ловити рибу, а також стануть сприяти заростання і замулення водойми.
2
По можливості розчистите водойми і виходи грунтових вод, що вище греблі, для того, щоб збільшити приплив води в ваш ставок .
3
Краще робіть ставок спускним, так вам буде простіше виловлювати рибу і проводити обробку дна водойми, ставок и зі спускним дном менш схильні заилению і заболочування, дають більший приріст риби . Також водойми можуть розрізнятися за місцем їх влаштування, в різних типах розводите різні види риби .
4
Овражне ставок и влаштовуються на лощинах, маловодних і сухих, а також в пологих ярах. Такі водойми мають невелику площу, середня глибина становить приблизно 1.5 метра. Вода в них добре прогрівається сонцем, дно у них мулисте, вони наповнені рослинністю. В яружних ставок ах розводите коропів, це для них найкраще місце. Пам'ятайте, що перед тим, як запускати посадковий матеріал, дно водойми потрібно очистити, а всю бур'янисту рибу виловити.
5
Паркові та лісові ставок и часто сильно замулені, вони вимагають вирубки дерев і кущів, що ростуть уздовж берега, дно також розчистите від пнів про корчів. Перед тим, як почати використовувати ставок , осушите його на рік чи два і встановіть там донний водоспуск. Стави такого типу придатні для розведення не тільки коропів, а й інших видів риб.
6
Пруди-водосховища мають велику площу і глибину. Якщо ви будуєте ставок такого типу, то звертайте увагу на розчистку дна водойми. Ставки-водосховища підходячи для розведення сазана, судака, стерляді, форелі, ляща, коропа та ін.