Як відкрити караоке бар.

Безліч людей, навіть не вміючи співати, дуже люблять це робити. Тому якщо вибирати між звичайним рестораном і караоке баром , відвідувач, швидше за все, вибере останній. Не у всіх містах є караоке бари, тому відкриття такого закладу є досить перспективним бізнесом.
Інструкція
1
Стартовий капітал просто необхідний для того, щоб відкрити спеціалізований караоке клуб. Подумайте про те. яким способом будете фінансувати свій бізнес. Ймовірно, це буде банківський кредит.
2
Для відкриття караоке бару виберіть гарне місце розташування (бажано в центральній частині міста), сучасний дизайн, обладнану кухню, презентабельне меню.
3
Як власник караоке бару, проведіть діалог з муніципальними адміністративними інспекціями - пожежною службою і СЕС. Отримаєте всі дозвільні документи на свій бізнес. Також в обов'язки власника входить вирішення різних правових питань, контроль співробітників, а також всі нюанси, які пов'язані із створенням відповідної клубної атмосфери.
4
Займіться придбанням професійного звукового обладнання. Це караоке-установка, підсилювачі, колонки. За рахунок цього кошторис проекту може збільшитися на декілька десятків тисяч доларів. Пам'ятайте, що без гарного і якісного звуку ваш заклад навряд чи стане популярним.
5
Щоб залучити якомога більше клієнтів, влаштовуйте регулярні змагання з караоке. Для того щоб взяти участь в такому змаганні відвідувачі повинні платити певну суму грошових коштів. Переможець змагання в свою чергу отримує призовий фонд, який, наприклад, становить половину загальної суми, отриманої від усіх учасників. А решта коштів становить ваш дохід як організатора бізнесу. Так само здавайте караоке в оренду на всілякі свята й урочистості - весілля, дні народження і т.д.