Як відкрити платний туалет.

Бізнес, який заснований на природних потребах людини, завжди був дуже прибутковим і перспективним. Ідея платних туалетів не нова, адже це дохідний і гуманний бізнес. Ні дефолти, ні кризи не загрожують туалетному бізнесу, бо ні світові фінансові кризи, ні «чорні» четверги не зможуть відбити у народу бажання справляти нужду.
Інструкція
1
Спочатку зареєструйтесь як індивідуальний підприємець в податковій інспекції. Якщо у вас в наявності буде всього кілька кабінок, це найбільш зручна форма, т.к. касові апарати не будуть потрібні. Звітність максимально спрощена.
2
Потім виберіть місце для розміщення кабінок. Місце розміщення повинно бути «прохідним». Туалетна кабінка біля кафе - ідея не найкраща. Адже подібні заклади вже обладнані туалетними кімнатами, а отже, необхідності користуватися вашими послугами не буде. А от якщо вам вдасться орендувати місце біля літнього кафе, то вважайте, що зловили удачу за хвіст.
3
Зберіть усі необхідні документи. Для установки платного туалету вам знадобиться договір зі службою Міськводоканалу, дозвіл санепідемстанції, містобудівного комітету та інших органів управління. Але головне - це отримання ліцензії на утилізацію відходів. В цілому, зберіть пакет наступних документів: сертифікат відповідності органу з сертифікації промислової продукції; гігієнічний сертифікат центру державного санітарно-епідеміологічного нагляду; дозвіл місцевих адміністративних органів; узгодження з районами каналізаційних мереж водоканалу, точок скидання відходів з пересувних туалетів ; дозвіл управління протипожежної служби; ліцензія на переміщення відходів.
4
Що стосується витрат, то для початку вам може вистачити близько 10 тисяч доларів. Знайдіть вигідні умови отримання банківського кредиту або інші джерела фінансування.
5
Закупити необхідне обладнання та інвентар. З кінця минулого століття в усьому світі практикується установка туалетних кабінок. При вазі в 80 кілограм, установка може бути проведена практично в будь-якому місці. Для цього не потрібно фундамент, підключення до комунікацій або якісь підготовчі роботи.