Як налаштувати інтернет для аськи в телефоні.

Щоб отримати доступ до ICQ, необхідно в своєму телефоні мати встановлені налаштування інтернет-з'єднання. Якщо у вас їх немає, пошліть запит своєму оператору зв'язку. Налаштування будуть у вас вже через пару хвилин. Після їх отримання та збереження перезавантажте мобільний. Зміни набудуть чинності і ви зможете скористатися програмою ICQ. Якихось спеціальних налаштувань більше не буде потрібно.
Інструкція
1
Абонентам мережі "МТС" для отримання автоматичних інтернет-налаштувань необхідно набрати безкоштовний номер 0876 або відвідати офіційний сайт оператора. На ньому можна заповнити форму (вказати номер свого мобільного, може бути потрібно і інша інформація). Надати допомогу в підключенні інтернету можуть і співробітники будь-якого салону зв'язку "МТС". Активація послуги можлива і через смс-повідомлення (без тексту) за номером 1234.
2
Клієнтам компанії "Мегафон" для підключення інтернету на своєму телефоні потрібно лише набрати номер абонентської служби 05000 (на нього можна зателефонувати з мобільного) та прослухати повідомлення автовідповідача з докладною інструкцією або 5025500 (для дзвінків з міських телефонів). На сайті оператора є спеціальна вкладка під назвою "Налаштування Інтернету". Клікніть на неї, і перед вами виявиться форма для заповнення. Крім того, якщо описані способи незручні для вас, для отримання налаштувань інтернету пошліть смс з текстом 1, а для отримання настройок wap - з текстом 2 на номер 5049. У тому випадку. якщо жоден із вказаних номерів не допоміг вам, зверніться до найближчого салону зв'язку "Мегафон" або в центр підтримки абонентів.
3
Оператор мобільного зв'язку "Білайн" надає інтернет по двох каналах зв'язку: з GPRS-з'єднанням і без. Щоб користуватися мобільним інтернетом першого типу, наберіть на своєму телефоні запит * 110 * 181 # і натисніть клавішу виклику; для установки з'єднання під номером два вкажіть команду * 110 * 111 #.