Як змінити логін в ящику. Як змінити адресу електронної пошти в Яндексі.

При створенні поштового логіна необхідно серйозно ставитися до його вибору, оскільки права потім змінити його у вас не буде. Хоча, звичайно, існують способи, за допомогою яких можна вийти з тієї ситуації, в якій вам буде необхідна зміна логіна .
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся поштовим ящиком від "Rambler", змінити його ім'я (логін) ви не зможете. Вихід тут лише один: зареєструвати адресу нової електронної пошти. Якщо ж вам знадобиться потім змінити пароль доступу, необхідно буде виконати вхід в сам ящик, зайти в меню під назвою "Налаштування", вибрати розділ "Змінити пароль", вказати новий, підтвердити його, а в кінці зберегти зроблені зміни.
2
Змінити існуючий логін (тобто адресу) не можна і на Яндексі. Для створення нового ящика потрібно пройти реєстрацію на Яндекс-поштою (заповнити спеціальну форму). До речі, на будь-якому з поштових серверів є можливість створити необмежену кількість ящиків. А щоб потім не довелося створювати новий, придумуйте йому красиве і легко запам'ятовується ім'я відразу.
3
В сервісі mail.ru після реєстрації також не можна поміняти свій логін; можна лише створити новий ящик (з новим логіном і паролем) і видалити старий (якщо він більше не потрібний). Реєстрація нового ящика проводиться на сайті http://e.mail.ru/cgi-bin/signup; а його видалення - на http://win.mail.ru/cgi-bin/delete.
4
Приймати і відправляти електронні повідомлення можна і в поштовому агента "Windows Mail". Для створення/видалення свого облікового запису запустите сам додаток (відкрийте меню "Пуск", виберіть "Усі програми" і потім клікніть на заголовок "Windows Mail". Як тільки побачите меню під назвою "Сервіс", натисніть на обліковий запис, якщо вона вже зареєстрована, і "Додати", якщо ви користуєтеся цим агентом вперше. Далі вам буде необхідно слідувати інструкціям, що з'являються.