Як відклеїти плівку.

тонувальні плівку зі стекол автомобіля може знадобитися зняти з різних причин. Одна з найвагоміших не бажання платити штрафи у зв'язку з їх підвищенням за перевищення нормативів ГОСТ про світлопропусканні лобового і передніх бокових стекол. З 23 вересня 2010 року набрав чинності закон підвищуючий штраф за це порушення до 500 рублів. Якщо немає бажання або можливостей зняти тонування в автосервісі, що може обійтися в 1000 рублів, то цю операцію можна виконати самому.
Вам знадобиться
  • нагрівальний прилад, градусник, лезо, миючий засіб, чиста ганчірка.
Інструкція
1
Подгоните машину до місця, де є електророзетка. Перед тим як знімати тонировочную плівку зі скла, її потрібно нагріти приблизно до температури в сорок градусів. Скористайтеся для цього побутовим феном або тепловою гарматою. Чи не перегрівайте сильно скло. Плівка може розплавитися і тоді доведеться відскоблювати її від скла.
2
Нагрейте рівномірно все скло. Не тримайте під час нагрівання близько до скла нагрівальний прилад, так як від надто сильного нагріву в одній точці скло може тріснути, як стакан від сильного окропу.
3
Після того, як скло нагріється приблизно до сорока градусів (трохи вище температури тіла), візьміть будь-який гострий предмет, лезо бритви, ножа і т.д. і підчепите верхній куточок плівки.
4
Потягніть плівку за куточок по діагоналі зверху вниз. Робити це треба повільно, без різких ривків. Плівка повинна знятися, залишивши мінімум клею і без обривів. Можна прогрівати місце зіткнення плівки зі склом теплою струменем від фена в ході процесу її стягування.
5
Навіть правильно знята плівка залишає на склі все одно якась кількість клею. Візьміть суху ганчірку, миючий засіб і видаліть сліди клею зі скла. В сервісах користуються засобами для миття посуду. Ці кошти цілком ефективно справляються з цим завданням.
Корисна порада
Зняття тонировочной плівки зі скла є непростим операцією і краще, щоб під час всього процесу вам хтось допомагав.