Як провести рекламну кампанію.

Сучасна рекламна кампанія - складний механізм, що складається з величезної кількості дрібниць. Якщо ви вирішили відмовитися від послуг професіонала, готуйтеся до важкої і копіткої роботи. Залежно від виділених коштів, розміри і способи проведення кампанії будуть різнитися. Однак основні етапи незмінні.
Інструкція
1
Проаналізуйте ринок рекламованої продукції. Аналіз ринку дозволить виявити, що вже зроблено і чого ще не робили в вашій сфері. Перегляньте продукти-замінники конкурентів, виявите сильні і слабкі сторони вашого товару на тлі суперників. Вивчіть маркетингові та рекламні стратегії конкурентів і візьміть на замітку найвдаліші прийоми та заходи.
2
Виберіть цільову аудиторію. Споживачем вашого продукту може бути величезна кількість людей різної статі, віку, ваги і так далі. Якщо бюджет рекламної кампанії не дозволяє охопити весь ринок одразу, виберіть найбільш важливу для вас аудиторію. Відштовхуючись від наявних сильних сторін продукту, починайте рекламну кампанію .
3
Підготуйте інформаційні та рекламні матеріали. Почати рекламування продукту найпростіше з зовнішньої реклами. Вона швидше готується і чудово підходить, щоб запустити невеликий "тизер" - маркетинговий хід-пастку, який втягує покупця в процес рекламної кампанії. Це може бути яскравий плакат із запрошенням на сайт або символ майбутньої рекламної акції і звучний девіз без зайвих відомостей.
4
Використовуйте інтернет, як один з основних каналів рекламування. Інтернет займає друге місце по ефективності реклами після телебачення. При цьому ціни на рекламні площі в інтернеті значно менше, ніж де-небудь ще.
5
Розбийте рекламну кампанію на кілька етапів. Якщо одночасно виллєте в ЗМІ всі зібрані матеріали, гарного ефекту не буде. Пам'ятайте, що людина налаштована агресивно проти будь-якого роду рекламної діяльності. Тому вона повинна бути не нав'язлива, а інформативна. Розбийте кампанію на кілька етапів і робіть невеликі паузи між ними.
6
Налагодьте зворотний зв'язок з вашою цільовою аудиторією під час пауз. Поки готується наступна хвиля, у вас є 1-2 тижні на збір інформації для розуміння, наскільки проведена акція була успішна. З'ясуйте кількість нових покупців, як змінилося ставлення до продукту у аудиторії і що б самі покупці хотіли сказати про ваш товар або послугу. Зробити це найпростіше за допомогою соціальних опитувань, які можна проводити через інтернет. Заведіть корпоративний блог компанії або групу в соціальних мережах. Споживачеві буде приємно, що вас цікавить його думка.
Зверніть увагу
Не забувайте свою групу, сайт або блог. Для інтернет-користувачів ці речі - особа і візитна картка вашої компанії. Якщо вони будуть перебувати в "запущеному" стані, добитися від покупця доброго ставлення буде складно.