Як перешити норкову шапку.

Коли настають холоди, люди починають переривати шафи в пошуках зимових речей. Часто серед безлічі мотлоху можна знайти якусь давно забуту річ, наприклад, норкову шапку , яка давно вийшла з моди. Але не поспішайте відправляти її у відро для сміття. Адже хутро норки ніколи не виходить з моди, а фасон шапки можна змінити, перешивши її власними руками. Це не так складно, як здається на перший погляд.
Вам знадобиться
  • Стара норкова шапка, швейні голки, хутро, нитки, форма і швейна машинка.
Інструкція
1
Для початку розпоріть шапку . Робіть це акуратно, щоб не пошкодити хутро.
2
Норковий хутро може бути трохи деформований, в залежності від того, який фасон мала стара шапка. Для того щоб привести хутро в колишню форму, виперіть його, потім приколоти до дошки. Після такої процедури хутро буде рівним і красивим, як новенький.
3
Попередньо виберіть фасон майбутньої шапки і знайдіть або побудуйте відповідну викрійку.
4
Далі на обох сторонах шапки від основи клинів зшийте виточки. Під час шиття не забувайте сколювати або Наживляємо деталі шапки з допомогою шпильок. Вколюйте їх поперек. Така процедура не дасть зміщуватися сточуємо верствам. Припуски по швах не варто разутюжіваем, розправляйте їх за допомогою кілець ножиць. Ворсинки зі швів необхідно акуратно витягнути голкою.
5
Деталі зшийте між собою. Але при цьому уважно стежте за тим, щоб шкіра не розтягувалася і не призбирається. Це відіграє дуже важливу роль. Всі шви повинні зійтися в центрі.
6
Приступайте до завершальних кроків. Виверніть шапку на виворіт. Потім підкладіть подклад так, щоб всі шви збіглися. Підшийте подклад до шапки.
Корисна порада
От і все. Таким чином, ви дали нове життя своєї старої норковій шапці. А в подяку вона вам прослужить ще чимало років, будучи не тільки засобом утеплення в люті морози, але і стильним аксесуаром.