Як зайти в адмінку.

На сьогоднішній день в системі створення сайтів існують велика різноманітність при виборі платформ. Серед найпопулярніших платформ можна виділити наступні CMS: WordPress, Joomla, DLE і т.д. Будь-який сайт, не залежно від своєї платформи, містить розділ для адміністратора, так звану « адмінку ».
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер, реєстраційні дані, платформа сайту.
Інструкція
1
В адміністративній панелі можна здійснювати практично всі дії, спрямовані на редагування основних параметрів відображення сайту. До таких параметрів можна віднести редагування створених записів і сторінок, управління дизайном сторінок і відображення загальної статистики. Для кожної платформи вхід в адміністративну панель здійснюється різними способами.
2
Платформа WordPress. Для входу в « адмінку » можна вставити в адресний рядок браузера наступний рядок: http://домен сайту/wp-login.php. Перед вами з'явиться невелике вікно для введення реєстраційних даних (логін і пароль). Необхідно вказати логін і пароль, вказані вами при реєстрації в цій системі. Потім натисніть кнопку «Увійти». В системі аутентифікації адміністраторів сайтів платформи WordPress є один великий плюс: при неправильному введенні логіна або пароля ви побачите повідомлення, яке вкаже на елемент, який був вказаний неправильно.
3
Починаючи з версії 3.0, в управлінні сайтами платформи WordPress, з'явилася одна доробка - верхній рядок меню. Через цю строчку можна виконати кілька важливих дій: перегляд коментарів, редагування записів і т.д., а також здійснення входу в адміністративну панель. Натисніть найперше меню і виберіть пункт «Панель» або «Консоль» (залежно від перекладу).
4
Платформа Joomla. Принцип практично такий же, як і у випадку з WordPress. В адресний рядок вставте наступний рядок: http://домен сайту/administrator і натисніть клавішу Enter. Перед вами з'явиться вікно введення логіна і пароля. Логін для всіх користувачів цієї платформи єдиний - admin, а пароль вам необхідно ввести персональний.
5
Платформа Drupal. У цій системі існує своє ранжування на користувачів і адміністратора. Посилання, за якими можуть зайти і користувачі, і адміністратори практично однакові: - для користувача http://домен сайту/? Q = user або http://домен сайту/user; - для адміністратора http://site.ua/? q = admin