Як підібрати макіяж до карих очей. карі очі і блакитні білки.

Деякі вважають карий колір очей нудним і пересічним. Таку думку помилково. Макіяж , грамотно підкреслює достоїнства, здатний зробити карі очі яскравими, глибокими і зачаровують.
Інструкція
1
Неакуратний і недбало виконаний мейк-ап зіпсує все враження. Тому почніть макіяж з підготовки очей до нанесення тіней і туші. Тіні добре лягають і не скачуються, якщо шкіра зволожена спеціальним кремом, призначеним для догляду за даної зоною. Якщо у вас є кола під очима, замаскуйте їх коректором.
2
Виберете тіні, найкраще підходящі відтінку ваших глаз.Еслі у вас світло-карі очі, зупиніть вибір на синіх, лілових і фіолетових відтінках. Тіні цих квітів сильно контрастують з карими очима, роблячи їх яскравими і виразними. Однак якщо білки ваших очей мають жовтуватий відтінок, фіолетові відтінки краще не використовувати, оскільки вони посилять жовтизну.
3
Темно-карі очі найкраще підкреслювати тінями рожевого кольору. Але це можливо лише в тому випадку, якщо ваша шкіра ідеальна і в білках очей немає помітних червоних прожилок. В іншому випадку рожеві тіні додадуть вашому обличчю нездоровий колір. Якщо не можете похвалитися білосніжним білками і ідеальної шкірою, підкресліть темно-карі очі тінями синього, жовтого або бежевого кольору.
4
Макіяж карих очей, що мають золотистий відтінок, краще виконувати за допомогою контрастних тіней, наприклад, бузкових і перламутрових білих або сіро-блакитних і золотисто-коричневих.
5
Якщо ваші очі мають мідні іскорки, підкресліть їх за допомогою різних зелених відтінків. Особливо вам підійдуть тіні кольору хакі.
6
Карі очі кольору горіха можна зробити виразительней за допомогою світло-рожевих тіней і чорної підводки.
7
Помаранчеві тіні для карих очей використовувати не варто незалежно від їх відтінку.
8
Якщо ви хочете підвести очі чорною підводкою, використовуйте тіні світлих відтінків, інакше макіяж буде виглядати переобтяженим. Крім чорної підводки експериментуйте з кольоровими підводками й олівцями. Фіолетова підводка, приміром, практично завжди вигідно відтіняє карі очі.