Як намалювати зимовий малюнок. Як зібрати велосипед.

Зима, мабуть, є самим чарівним, красивим і разом з тим холодним періодом. На стику двох зимових місяців старий рік зустрічається з новим, різдво, хрещення, часом навіть масниця припадають на цю пору року. Чи варто говорити про те, що багато художників люблять зображувати її на своїх полотнах. Однак, навіть не будучи професіоналом, красивий зимовий пейзаж можна створити самим.
Вам знадобиться
  • білий аркуш паперу, олівець, фарби, трохи мішури і вати, клей і ножиці.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити - це накидати майбутній пейзаж простим олівцем на аркуші. Малюнок слід створювати легкими напівпрозорими лініями. Зобразіть замети й дерева в снігу. Дуже романтично і разом з тим затишно буде виглядати сільський будиночок. Він обов'язково повинен мати трубу, ставенки, ганок.
2
Як тільки впораєтеся з ескізом, приступайте до колірного оформлення. В якості палітри використовуйте картон або чистий аркуш паперу. Намішано фарб так, щоб були присутні різні відтінки від блакитно-білого до синювато-блакитного. Це знадобиться для того, щоб надати зображенню натуральність. Для оформлення будиночка також можна використовувати змішування фарб, тільки інших кольорів.
3
Як тільки картинка буде оздоблена, дайте їй гарненько просохнуть. А поки займіться підготовкою матеріалу для декору. Візьміть срібний заздалегідь підготовлений дощик і наріжте його на дрібні шматочки. Вату нарвіть маленькими тонкими шматочками.
4
На вже висохле полотно нанесіть тонким шаром клей в різних місцях. Тепер посипте зверху підготовленої срібною крихтою, яку ви нарізали з дощику. Це матеріал можна використовувати не тільки в якості зображення іскор на снігу, але і для оформлення нічного неба (якщо ваша картина передбачає даний час доби). Шматочки вати наклейте на зображення дерев і заметів (головне не переборщити).
Корисна порада
Тепер, коли картина готова, можна взяти рамку для фотографії відповідного розміру і помістити свою роботу. Тепер у вашому будинку з'явилася картина із зображенням зимового пейзажу, зроблена своїми руками. Як варіант у правому куті аркуша можна залишити свій автограф і вказати дату створення шедевра.