Як розташувати динаміки.

Створити свій власний кінотеатр на дому - звучить заманливо. А найприємніше те, що добитися цього результату можна досить легко. Великий плазмовий телевізор в кредит брати не доведеться, адже головна "фішка" кінозалу - це не широкий екран, а якісний і об'ємний звук. Залежно від вашої акустичної системи, спробуйте створити такий в домашніх умовах.
Інструкція
1
Підготуйтеся до налаштування. Придбайте стояки для акустичних колонок та подовжувач дроти, якщо це необхідно. Щоб зрозуміти, потрібен він вам чи ні, спробуйте розтягнути пару колонок в різні кути кімнати. Якщо дроти достатньо, додатковий можете не купувати.
2
Встановіть комплект в шаховому порядку, якщо в вашу систему входить два динаміки і один сабвуфер. По центру ставте сабвуфер. Бажано щоб він був висунутий трохи вперед, це дозволить звуку і повітряному потоку басів доходити до слухача одночасно. На слух ви відразу не помітите різницю, однак відчуєте при перегляді якогось бойовика.
3
Самі динаміки встановлюйте по різні сторони від телеекрану і якнайдалі один від одного. Це зробить звук об'ємним і живим. За допомогою стійок вирівняйте їх і закріпіть приблизно на рівні голови сидячої людини. У випадку якщо ви захочете провести гучну вечірку, а колонки недостатньо великі, слід підняти їх до рівня, що стоїть.
4
Встановіть два динаміка за спиною, при наявності 4 штук. Намагайтеся, щоб передові і фронтові динаміки дивилися один на одного. В іншому випадку в звучанні з'явиться дисбаланс і порушить сприйняття.
5
Головну колонку встановіть рівно перед сидячим. Це оптимальний варіант комплектації з 5 динаміків і сабвуфера. При такому розкладі вам буде простіше домогтися бажаного "кіношного" звуку. Все що потрібно - це виконати вищеописані інструкції і розібратися з настройками.
Корисна порада
Для перегляду кіно підійдуть стандартні настройки "stereo" або просунута "pro logic". Якщо ви хочете просто послухати музику з ефектом оперного залу, можете виставити настройки "театр" або "бас". Другий варіант також прекрасно підходить для рок-музики.