Як відкрити міжкімнатні двері. зачинилися міжкімнатні двері.

Більшість сімей стикалося з такою комічною, проте неприємною ситуацією, коли засувка двері заїдала в самий непотрібний момент. В цьому випадку, як правило, починається паніка або що ще гірше - "вибивання" двері. Перемогти нещасливий замок можна досить легко за допомогою підручних засобів, що не завдавши їй ніякої шкоди. Якщо наступного разу ви потрапите в подібну ситуацію, скористайтеся одним із запропонованих способів.
Інструкція
1
Найпростіший метод - банківська карта. Якщо ми має справу з найпростішим замком-язичком, вам достатньо провести картою або будь-яким іншим твердим плоским предметом вздовж замка, відсунувши мову. При впливі на нього механізм прийде в себе і повернувши ручку, ви зможете відкрити двері .
2
Механізм-засувка, відкривається трохи інакше. Якщо при повороті вертушка замок не реагує, і ви все ж не можете відкрити двері , викрутити болти на ручці і вийміть його. Якщо викрутка та інші інструменти залишилися по той бік дверей, скористатися можна чайної ложкою, згаданої карткової або на крайній випадок, нігтем. Після демонтажу нащупайте олівцем або чимось подібним в центрі невеликий горбок. Це і є замикається механізм. Натисніть на нього і одночасно з цим повертайте ручку дверей.
3
Спробуйте скористатися методом зломщиків якщо ви маєте справу з досить простим замком. Для цього підійде пилка для нігтів, спиця для в'язання та інші подібні предмети. Так як навичок в цій сфері у вас швидше за все ні, ваша задача - просто намацати рухомі частини замку і постаратися їх підняти. Якщо все пройде вдало, ви почуєте переможний клацання.
4
Міжкімнатні двері з ключем, як правило, в спальню або кабінет, теж можуть бути відкриті. Якщо двері зачинилися, а ключ залишився в ній, підкладіть газету і невеликими поштовхами беріться вибивати ключ із дверей. Якщо це не спрацьовує, спробуйте виштовхнути його безпосередньо із замку викруткою або стрижнем від ручки. Як тільки ключ випав, підтягніть його на газеті в кімнату, і відкрийте її з внутрішньої сторони.
5
Якщо ніяких варіантів немає, і вихід - лише прямий наступ на двері , не варто ламати всю двері цілком. Спробуйте демонтувати замок. Принаймні його можна буде повернути на місце або купити новий. Але в кожному разі, це дешевше, ніж купувати двері цілком.