Як відремонтувати газову плиту.

Чи може сучасна людина жити без плити на кухні? Відповідь однозначна - ні! Газова або електрична, але плита є в будь-якому будинку. І як і будь побутовий прилад, іноді вона ламається. Але піднімати паніку відразу зовсім необов'язково. Адже з деякими поломками ви цілком в силах впоратися самостійно, а для усунення решти завжди можна викликати майстра.
Інструкція
1
Якщо окремі пальники на вашій плиті не горять взагалі або горять нерівномірно, то ймовірно, в каналах пальників утворилися засори. Для того щоб це перевірити, вимкніть усі крани подачі газу, потім акуратно зніміть кріплення з дна плити та підніміть. Приберіть перегородку, яка знаходиться знизу під плитою. Увімкніть духовку і дивіться на полум'я пальників. Якщо воно не буде однаковим по всій довжині пальників, то окремі канали забиті сміттям. Вимкніть полум'я і дайте горелкам охолонути, після чого тонкою голкою прочистите канали.
2
Якщо не працює елемент п'езо-запалювання, відключіть плиту , потім зніміть перегородку, яка знаходиться під плитою знизу. Відкріпите воспламенитель від кронштейна і уважно огляньте його. Якщо на ЗАПАЛЬНИКИ є тріщини або будь-які інші дефекти, замініть його новим. Перед заміною обов'язково відключіть модуль управління запаленням. Після установки нового воспламенителя підключіть усі пристрої назад і протестуйте відремонтовану плиту .
3
Якщо ремонту потребує дверцята газової плити (заїдає або не закривається щільно), неповністю відкрутите гвинти, якими вона кріпиться безпосередньо до плити. Качайте дверцята з боку в бік, щоб вона міцно сіла на петлі. Знову закрутіть болти дверцята. Перевірте, наскільки щільно дверцята прилягає тепер: вставте аркуш паперу між верхнім краєм плити і ущільнювачем - лист повинен щільно притиснутися ущільнювачем.
4
Якщо необхідно замінити прокладку в духовці, відключіть газ і електроживлення від плити, відсуньте плиту від стіни. Розгвинтити прокладки і зніміть їх. Болти плити на задній панелі пристрою злегка розкрутіть, а потім, струшуючи плиту , трохи відсуньте їх від корпусу плити, отсоединяя таким чином прокладки від установочного корпусу і вкладиша. Поставте нову прокладку і заново підключіть втулку.
5
Такі основні рекомендації при найбільш поширених поломках газових плит, які ви в змозі полагодити своїми руками. Але пам'ятайте, що при серйозних несправностях таких складних побутових приладів найкраще викликати професіонала, який усуне поломку напевно і при цьому не підірве вашу квартиру.
Сучасна людина не зможе обійтися без плити на кухні. Газова плита є майже в кожному будинку. Іноді буває так, що вона ламається. Але з деякими видами поломок ви зможете впоратися в домашніх умовах самостійно.
Інструкція
1
Якщо яка-небудь з пальників на вашій плиті нерівномірно горить, або ж не горить взагалі, то скоріше за все, в її каналах з'явилися засори, які необхідно усунути. Для того щоб перевірити канали на наявність засмічень, необхідно вимкнути всі крани подачі газу. Після цього спробуйте акуратно зняти з дна плити кріплення і підніміть їх. Знизу під плитою повинна бути перегородка. Приберіть її. Потім потрібно включити духовку. Зверніть увагу на полум'я пальників. Якщо воно довжині пальників буде різнитися, то це означає, що сміттям забиті окремі канали. Вимкніть духовку. Почекайте деякий час, поки пальник не охолонуть. Після цього прочистите канали тонкої голкою.
2
Часто виходить з ладу елемент п'езо-запалювання. Щоб виправити цю проблему необхідно відключити плиту . Так само, як в першому кроці, зняти перегородку. Відкріпите воспламенитель і проведіть ретельний огляд. Якщо ви виявите на ньому тріщини або всілякі інші дефекти, то замініть його на новий. Перед тим, як проводити заміну, переконайтеся в тому, що модуль управління запаленням відключений. Тепер потрібно протестувати відремонтовану плиту .
3
Якщо дверцята газової плити заїдає, або ж вона перестала щільно закриватися, то потрібно поступити таким чином. Не повністю відкрутите гвинти, які приєднують дверцята безпосередньо до плити. Спробуйте трохи покачати її в різні боки, так вона міцніша сяде на петлі. Тепер можна знову прикрутити болти. Подивіться, чи щільно тепер прилягає тепер дверцята до плити. Щоб це перевірити, можна вставити звичайний аркуш паперу між ущільнювачем і верхнім краєм плити. Ущільнювач повинен щільно притиснути лист.
4
Якщо в духовці необхідно замінити прокладку на нову, то поступайте таким чином. Відключіть газ, потім відсуньте від стіни плиту . Прокладки потрібно розгвинтити, а потім зняти. Злегка розкрутіть на задній панелі приладу болти. Після цього, потряхивая газову плиту , частково відсуньте їх від корпусу. Завдяки цим діям, прокладки отсоединятся від вкладиша і установочного корпусу. Залишається тільки поставити нову прокладку.