Як вирішувати завдання з відсотками. задачі на відсотки Як вирішувати.

Відсоток є видом десяткових дробів, сота частка цілого числа, яка приймається за одиницю. Відсоток позначається в математиці знаком «%», який відбувся від слова cento-сто. Також є версія, що знак відсотка стався в результаті друкарської помилки і згодом міцно закріпився в математиці. Задачі на відсотки і застосування відсотка в різних підрахунках дуже актуально, так як сфера використання процентних співвідношень і обчислення відсотка широка. Математичні дії з відсотками використовуються в економіці, при обчисленні інфляції, зростання цін на акції та визначенні купівельної спроможності. Але й повсякденного життя відсоток вельми поширений і використовується при розрахунках сімейного бюджету, обчисленні банківського відсотка і відсотка по кредитуванню.
Інструкція
1
Вирішувати задачі на відсотки досить просто, але є певні правила. Один відсоток визначається як сота частина числа. Наприклад, 1% -це 0,01 числа, а 5% = 0,05 і т.д.Прі практичному вирішенні завдань на відсотки необхідно визначити відсоток від числа, прикладом може бути обчислення 20% від числа 450. Для вирішення даного завдання існує два способи: 20% * 0,45 = 90 або 450 * 20/100 = 90
2
Для вирішення задач на відсотки можна виділити кілька способів: 1. процент від числа обчислюється множенням на число, на відсоток, записаний десятковим дробом; 2. процент одного числа від іншого обчислюється діленням першого числа на друге, і дріб записується у вигляді відсотків; 3. процентне співвідношення двох чисел визначається за формулою: a/b * 100%.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R9acdBpAbpc
Зверніть увагу
Як вирішувати завдання на відсотки? Ці питання спливають, на жаль, раптово Коли випускник читає завдання ЄДІ. Єдино, що потрібно запам'ятати залізно - що таке один відсоток. Це поняття - і є головний ключ до вирішення задач на відсотки, та й до роботи з відсотками взагалі. Один відсоток - це одна сота частина якогось числа.
Корисна порада
Основні типи рішення задач на відсотки. I. знаходження частини від цілого. Щоб знайти частину (%) від цілого, треба число помножити на частину (відсотки, переведені в десяткову дріб). ПРИКЛАД: У класі 32 учні. Під час контрольної роботи було відсутнє 12,5% учнів. Знайди, скільки учнів було відсутнє? РІШЕННЯ: Ціле в цьому завданні - загальна кількість учнів (32).