Як відремонтувати батарею.

Опалювальний сезон в розпалі, а батареї у вашій квартирі несподівано дали текти. На підлозі калюжа, з батареї капає (а то і ллється) окріп, а ремонтну бригаду чекати доведеться до наступного дня. У ваших власних силах якщо й не усунути текти взагалі, то хоча б знизити напір води до мінімуму.
Інструкція
1
Якщо протечка утворилася в трубі або безпосередньо в місці її з'єднання з батареєю, то візьміть потрібний за розміром шматок пластичної гуми і якомога щільніше прикрутите її дротом або міцною мотузкою до місця протечки. А якщо ви в принципі звикли займатися дрібним ремонтом по будинку, то у вас напевно знайдеться спеціальний металевий хомут, за допомогою якого можна взагалі зупинити текти.
2
Якщо тече сама батарея, то в утворився свищ необхідно вставити болт-саморіз. Це нескладно зробити - болт перекриє отвір, і текти зменшиться. За допомогою цього способу практично неможливо усунути текти зовсім, але принаймні, ремонтної бригади ви дочекаєтеся в спокійній обстановці.
3
Коли потрібно закрити протечку води, що утворилася від розгерметизації стиків секцій, з цією проблемою впоратися найпростіше. Візьміть тканину, просочіть її епоксидним клеєм, а потім цією тканиною дуже щільно оберніть місця протечки. Цим ви загерметізіруете батарею , і вода перестане текти. В принципі, при невеликому умінні в останньому випадку ви навіть можете обійтися взагалі без ремонтників.
4
У випадку якщо ж жоден з перерахованих способів у вашому випадку з якої-небудь причини застосувати неможливо, а вода тече безперервним потоком, то візьміть великий шматок щільної тканини, добре вбирає воду (наприклад, ковдру або покривало) і щільно оберніть їм всю батарею . Так ви вбережете кімнату від гарячого душу, а збирати воду буде набагато простіше. Ну а першим ділом, звичайно ж, зателефонуйте в аварійну службу і викличте ремонтну бригаду, яка займеться вашої протечкой професійно. Вони не просто усунуть пошкодження, але замінять несправні секції або труби, а то і порекомендують надійніші моделі опалювальних радіаторів.