Як знайти спільну мову з свекрухою.

Дві люблячі і улюблені жінки, дві господині, дві матері - кожна права зі свого боку - навіщо щось ділять одного чоловіка. І ролі у них різні: одна - дружина, інша - мати. Вічна боротьба між свекрухою і невісткою так же нескінченна, як боротьба батьків і дітей, і точно так само не має ніякого сенсу. Тільки руйнує сім'ї, ламає долі, залишаючи людей самотніми і хворими. Чи можна знайти спільну мову двом жінкам - свекрухи і невістки? Так, звичайно. Треба тільки дуже захотіти цього і постаратися все робити правильно.
Інструкція
1
Часто виходить заміж дівчина чи жінка вже запрограмована на ненависну свекруху в силу різних обставин. І без усяких на те причин вони відразу не люблять мати чоловіка, ще не знаючи її характеру, намірів, ставлення до себе. А навіщо? Спробуйте в ній побачити жінку, матір, своє відображення. Не треба кидатися їй на шию зі словами: «Мама!». Просто знайте про те, що вона любить свого сина, і це нормально.
2
Не треба ховати від неї дітей, не відпускаючи їх в гості до бабусі, або знаходити тисячу причин, в силу яких вона не може приїхати в ваш будинок (і все лише тому, що ви боїтеся почути від неї зайві зауваження) . На спілкування з онуками вона має повне юридичне право, а якщо захоче допомогти по господарству або щось підказати, адже вона досвідченіша, искушеннее в господарських справах, - нічого в цьому страшного немає, її наміри добросердечні, навіть якщо цього і не скажеш на перший погляд (вона теж до вас придивляється). Майте свою тверду думку (але не впертість) про ті чи інші речі в побутових справах.
3
Чи не корите чоловіка, якщо він збирається провести вихідні у мами, щоб відремонтувати електропроводку або скопати город. Поїдьте всі разом, запропонуйте і свою посильну допомогу. Відмовить - сидите, спілкуйтеся: не можете про особисте, говорите «ні про що», тільки трохи менше скаржтеся їй на свого чоловіка. Вона в глибині душі знайде привід пошкодувати сина, а не вас. Відправляйте іноді чоловіка одного, близьким людям деколи хочеться поговорити без свідків, а він, якщо визнає потрібним з вами поділитися - порадиться, а немає - і не треба, не випитуйте, про що вони там розмовляли з матір'ю. І повага заслужите, і на себе зайвий вантаж не зваліть.
Корисна порада
Пам'ятайте, життя запускає безліч бумерангів - все повернеться до вас. І, якщо у вас є діти, ви - майбутня свекруха або теща.