Як освітлити волосся над верхньою губою. Як прибрати волоски в області губи навсегна.

Небажані волосся на обличчі можуть стати справжньою проблемою, адже видаляти їх так клопітно, а результат не завжди залишається вражаючим - нерідкі роздратування, почервоніння, алергії. Волосся над верхньої губою цілком можна освітлювати, і вони стануть практично непомітними. Ви можете безболісно і легко освітлювати волосся над губою кожні два тижні. Отже, вчимося освітлювати небажані волосся !
Інструкція
1
Підготуйте шкіру до майбутньої процедури. Для цього вимийте обличчя з м'яким ph-нейтральним засобом, ретельно промийте і витріть за допомогою махрового рушника.
2
Приготуйте осветляющую суміш, ретельно виконуючи вказівки в інструкції. Для цього змішайте порошок і крем-активатор в зазначених потрібних пропорціях, ретельно розмішайте до повного зникнення грудочок. Маса повинна стати ідеально білої і досить щільної консистенції.
3
Дуже важливо приблизно за добу провести спеціальний тест на алергію. Для цього вам варто нанести осветляющий крем на чутливу шкіру за вухом або на внутрішню сторону згину ліктя. Якщо ця процедура не викликала почервоніння або свербежу - сміливо використовуйте суміш і на обличчі. У зворотному ж випадку ви ризикуєте стати володаркою яскраво-червоних і вельми помітних смужок над губою . А це, погодьтеся, набагато гірше вусів!
4
Нанесіть достатньо жирний живильний крем на область, яку ви не хочете зачіпати, але яка розташовується близько до осветляемой. На область, де ростуть небажані волосся , варто нанести осветляющую масу таким чином, щоб вона густо покривала волоски по всій їх довжині.
5
Як відрахувати час, який потрібно витримати для повноцінного освітлення волосся? Почніть з самого маленького зазначеного в інструкції або на упаковці. За його закінченні просто візьміть маленьку паличку-лопатку з набору, зніміть трохи складу з волосся і подивіться, освітлити вони до бажаного кольору чи ні.
6
Коли волосся остаточно освітлити до непомітного оці відтінку, ретельно змийте фарбу з шкіри прохолодною водою, витріть шкіру промокають рухами (терти не можна - може з'явитися подразнення) і нанесіть живильний заспокійливий крем. Намагайтеся не робити фруктових масок або масок, що містять кислоти, і протягом 1-2 діб користуйтеся виключно гіпоалергенної косметикою без барвників та ароматизаторів.