Як змити руду фарбу для волосся.

Дуже часто жінки міняють свою зовнішність, а особливо часто колір волосся . Багато хто дотримується думки, що змінити свій колір волосся можна без особливих зусиль. У людей, які вважаються експериментаторами, регулярно трапляється одна і та ж історія, а саме - фарбування волосся призводить до негативних наслідків, перетину і ламкості, втрати блиску і пружності. А часто буває так, що жінки при фарбуванні отримують «рудий» результат і потім не знають, як же змити з волосся рижіну.
Вам знадобиться
  • мед, целофанова плівка.
Інструкція
1
Візьміть звичайний натуральний мед. Це одне з ефективних народних засобів для зняття невдалої або обридлої рудої фарби. Кількість меду залежить від довжини ваших волосся . Наберіть стільки меду в тарілочку, щоб вистачило нанести на область всієї голови. Якщо мед дуже густий, підігрійте його - він стане більш рідким і тягучим.
2
Укутайте плечі старим рушником або пелюшкою. Липкий мед може забруднити ваш одяг. Потім нанесіть медову маску на волосся и. Ретельно втирайте цю суміш, починаючи з коренів і закінчуючи кінчиками волосся .
3
Після нанесення меду, обгорніть волосся и целофановим пакетом, а зверху закутайте рушником або яким-небудь іншим утеплювачем. Краще робити маску на всю ніч або на весь день. Приблизно через 12 годин змийте маску теплою проточною водою, висушіть волосся и і оціните результат. За один сеанс ви повинні посветлеть приблизно на один-два тони.
4
Якщо вам необхідно швидко, за один сеанс мити рудий колір, то в цьому випадку все одно доведеться вдатися до хімічної смивке, а потім пофарбувати волосся и в новий відтінок. Але це дуже згубно позначається на здоров'ї волосся .
Зверніть увагу
Не думайте, що рудий колір волосся піде відразу після першого застосування маски з меду. Пам'ятайте, що одне застосування маски з меду дозволяє зникнути тільки одному тону. Для повного видалення рудої фарби з волосся вам знадобитися не менше трьох масок з меду. А при наявності насиченого рудого кольору, мабуть, потрібно використовувати маску приблизно шість-сім разів.
Корисна порада
Так само можемо розкрити маленьку таємницю! Натуральним і ефективним абсорбентом барвників вважаються різні маски для волосся. Ці маски, в свою чергу, відмінно доглядають за вашими волоссям. Це можуть бути лляні, оливкові, реп'яхову і касторові маски.