Як навчитися розуміти свою дитину.

Будь-яка мама хоче стати ідеальною для своїх дітей. Витоки таких бажань зазвичай беруться зі спогадів самої жінки. Своїй дитині хочеться дати ще більш щасливе дитинство, ніж було у неї. Але на практиці не так просто прийняти думку і спосіб життя іншої людини.
Інструкція
1
Розберіться, звідки взялася прийнята вами модель виховання дитини . Швидше за все, ви проводите асоціації зі своїм дитинством. Яким би воно не було, розумним бажанням буде зробити життя свого малюка ще краще, ще щасливішою. Це безсумнівно хороша мета, але встановіть точні межі виховних заходів. Надзвичайна спрямованість на самостійність дитини або на зайву опіку тільки нашкодить. Постарайтеся відчути, коли потрібна ваша турбота і зауважте момент, після якого йому важливо почати приймати самостійні рішення. Не бійтеся, що він помилиться. Для будь-якої людини важливо придбання власного, унікального життєвого досвіду.
2
Яким би побитим не видався цей рада, але поставте себе на місце дитини . Будьте щирі самі з собою. Замислившись, ви зрозумієте, що дуже прикро, коли не приймають обрану точку зору, не поділяють захоплення і нав'язують непотрібний життєвий курс. Якщо ви дійсно хочете, щоб ваша дитина був щасливий, дайте прожити йому своє життя, здійснювати свої помилки і прагнути до своїх мрій. Нехай він виросте тим, ким насправді бажає стати. І якщо вам хотілося бути лікарем, не думайте, що йому треба те ж саме.
3
Щоб краще розуміти дитини , спробуйте поглянути на світ його очима. Це можливо зажадає вашого терпіння і уважності, але результат не змусить себе чекати. Постарайтеся зрозуміти, чому ті чи інші заняття захопили його, вникайте в подробиці, придивляйтеся получше до його друзів. Вони не обов'язково погані, адже дитина чому то вибрав їх. Задумайтесь, напевно і ваші товариші не завжди влаштовували батьків. Згадайте своє дитинство більш докладно, тоді зрозуміти дитиною і подружитися з ним стане набагато простіше.
Зверніть увагу
Намагайтеся не забороняти щось занадто категорично. Дитина, а особливо підліток обов'язково надійде наперекір вам. Поступіться, після цього і він піде на зустріч. Це не стосується занять, які загрожують життю та здоров'ю дитини.
Корисна порада
Проводьте більше часу разом. Нехай це буде не організована домашнє прибирання, а спільний похід в кіно або кафе. Позитивні емоції підштовхнуть вас в правильному напрямку, і ви станете ближче.
Завчання формул, зазубрювання теорем і аксіом марно без розуміння суті математичних законів і теорії. При цьому особливу увагу потрібно приділяти вмінню робити висновки з поставлених тверджень. А цим займається дочірня наука - математична логіка.
Інструкція
1
Найбільші труднощі з математикою виникають у школярів і студентів з гуманітарним складом розуму. Їх проблема саме в тому і полягає, що вони не можуть проникнути в сутність законів точних наук. Але навіть люди, далекі від точних розрахунків, зможуть значно просунутися в пізнанні математичної теорії при систематичних заняттях.
2
Почніть заново. Математика, як і будь-яка інша точна наука вимагає знання і розуміння всіх формул з самого 1 уроку. Вдумливо читайте формулювання теорем і способи їх докази. Розбирайте доти, поки у вас не залишиться ні тіні сумніву. Запитуйте у вчителя все, що вам не ясно.
3
Прочитавши декілька тем з підручника алгебри або геометрії, ви помітите, що в них застосовується декілька методів доказів - десь простіше пояснити методом від протилежного, а десь знайти рішення за допомогою індукції. Намагайтеся їх запам'ятовувати. Це в цілому дуже корисно для розвитку логічного мислення. Не залишайте жодного непорозуміння в теорії. Далі це нерозуміння буде накручуватися як сніжний ком, і ви прийдете до того, від чого почали. Намагайтеся при доказі кожної теореми уявити, як це знання вам знадобиться в практиці.
4
Кілька тисяч років тому засновник геометрії Евклід сказав, що в математиці немає царських шляхів. Якщо вам складно розуміти її закони, то універсальних легких способів ви не знайдете. Займайтеся регулярно, намагайтеся знаходити рішення не за готовими формулами, а виводити його з простіших. Наприклад, будь-яке закінчується на 5 двозначне число можна легко звести в ступінь. Для цього досить помножити першу цифру помножити на неї ж з доданої одиницею і рядом приписати 25.Попробуйте звести число 85 в квадрат: 8 * (8 + 1) = 72. Припишіть 25 і отримаєте число 7225. Це і є 85 ?. Намагайтеся при цьому не користуватися калькулятором.
5
Намагайтеся представляти всі рішення наочно. Навчіться будувати графіки функцій. Знайшовши за таким графіком вирішення складної формули, ви будете знати, що у вас вийде в результаті. Ви повинні вміти зображати і трігонометріческсіе функції - sin, cos, tg, ctg. Розвиток просторового мислення особливо важливо для дівчат.
6
Якщо відчуваєте, що самі не справляєтеся, звертайтеся до фахівця. Якщо вчитеся в школі - просите вчителя пояснити, якщо ви вчитеся в інституті чи займаєтеся самоосвітою - найміть репетитора. Зараз чимало талановитих математиків консультує своїх учнів через інтернет за допомогою програм-месенджерів. Знайти таких фахівців ви зможете на біржах віддаленої роботи.