Як прикрасити салат мімоза. згущене молоко в домашніх умовах.

Під назвою « Мімоза » ховається ніжний багатошаровий рибний салат, який кожна господиня готує за власним рецептом. Двох абсолютно ідентичних «мімоз» не знайти, але у всіх їх є щось спільне - рівний золотавий верхній шар з яєчних жовтків або сиру, на який таки проситься яке-небудь їстівне прикраса. Існує багато варіантів декору «Мімози».
Вам знадобиться
  • - редис;
  • - цибуля (перо і ріпчасту);
  • - зелень (кріп, петрушка, листовий салат);
  • - маслини;
  • - майонез;
  • - помідор;
  • - варене яйце;
  • - куркума;
  • - Мокрова.
Інструкція
1
Варіант первийПрі допомогою гострого тонкого ножа наріжте «тюльпани» з редису і розкладіть їх на верхньому жовтому шарі салат а. Доповніть композицію гілочками петрушки. Просто й ефектно.
2
Варіант второйІспользуйте зелень цибулі. Розділіть кожне цибульне перо на тонкі стрічки. Ці стрічки укладіть на поверхні салат а у вигляді решітки. В осередку решітки можна помістити чорні маслини.
3
Варіант третійІспользуйте для прикраси салат а не тільки жовтки, а й білки. Верхній шар по периметру засипте тертими білками, а в середині викладіть коло з тертих жовтків. В саму серединку «жовткового» кола можна покласти кілька кружалець вареної моркви.
4
Варіант четвертийУкрасьте салат, перетворивши його в рибку. Для цього зберіть «Мімозу» на великому плоскому блюді, і надайте салат у форму випуклої півсфери. Замість «лусочок» використовуйте пролукольца ріпчастої цибулі, замість зябер - смужку дрібно нарізаної зелені кропу. Оком «рибки» нехай послужить чорна маслинка, а хвостиком - кілька пір'я зеленої цибулі.
5
Варіант пятийУкрасьте салат кількома видами зелені - петрушкою, кропом, листовим салат ом та іншими. З гнучких пишних гілочок можна створити будь-яку композицію.
6
Варіант шестойІзобразіте на поверхні салат а весняну мімозу. Замість гілочок використовуйте довгі стебла кропу, замість квітів - натертий яєчний жовток. Щоб вийшли пухнасті кульки - капніть на композицію краплю майонезу (це можна зробити звичайним шприцом) і акуратно присипте її пластівцями желтка.Кстаті, замість кропу можна використовувати будь-яку іншу зелень (петрушку, цибулю), а для зображення пухнастих кульок легко приготувати малювальну масу з суміші куркуми і майонезу. На поверхню салат а ця маса наноситься за допомогою звичайного кондитерського шприца з тонкою гладкою насадкою. Чи треба говорити, що масою з куркуми і шприцом можна малювати на поверхні «Мімози» будь-які малюнки?
7
Варіант сьомий Ваш власний. Що це буде? Можливо, « Мімоза » в козубі з листя салат а? Або щось ще? Не бійтеся фантазувати, і тоді ваша « Мімоза » стане ексклюзивною, несхожою ні на чию іншу.