Як позбутися від зелених волосся.

Дуже багато молоді дівчата хочуть виглядати яскраво, красиво і ефектно. Для того щоб виділятися з натовпу і володіти красивою зовнішністю, вони забарвлюють свої волосся . Іноді подібні експерименти з волоссям вдаються, і дівчина здобуває прекрасний відтінок волосся, а іноді трапляються промахи.
Вам знадобиться
  • Тепла вода, лимонний сік, склянка томатного соку, харчова сода, аспірин.
Інструкція
1
Якщо самостійні експерименти зі своєю зовнішністю, а точніше з фарбуванням волосся, привели до того, що ваші волосся стали відливати зеленим кольором, то поспішаємо вас заспокоїти - є хороше рішення цієї проблеми.
2
За п'ять - сім днів до застосування цієї процедури утримайтеся від будь-яких хімічних впливів на свої волосся . Вони повинні бути свіжими і відпочили.
3
Намочіть волосся теплою водою, а потім злегка посушите рушником. Важливо, щоб волосся залишалися трохи вологими. Після цього розведіть лимонний сік в теплій воді так, щоб води було в два рази більше, ніж лимонного соку.
4
Після того як розчин отриманий, нанесіть його на волосся . При цьому намагайтеся ретельно втирати рідина в волосся і шкіру голови. Ця процедура повинна зайняти дві-три хвилини. Після нанесення розчину на волосся потрібно залишити їх у такому стані на десять хвилин. Після закінчення зазначеного часу промийте волосся і ретельно висушіть їх рушником.
5
Якщо вам не допоміг цей перевірений спосіб, спробуйте інші варіанти. Можна спробувати видалити зелений відтінок волосся за допомогою томатного соку (1 стакан соку нанести на волосся на 15 хвилин), аспірину - це найнадійніший з усіх можливих способів видалити "зелень" з волосся (4 таблетки необхідно розчинити в склянці води), або звичайної соди (1 ст. ложка на склянку води). Як і у випадку з лимонним соком волосся необхідно прополоскати теплою водою через 15 хвилин після нанесення засобу.
Зверніть увагу
Вищевказані способи є дуже ефективними і найбільш безпечними для здоров'я волосся. Надалі будьте акуратніші у виборі фарб.
Корисна порада
Щоб уникнути алергічної реакції, рекомендуємо перед початком процедури нанести розчин на невелику ділянку шкіри.