Як відкрити загальний доступ до інтернету. загальний доступ до інтернету через один з ноутбуків.

Величезна кількість людей по всьому світу щодня купують все нові і нові комп'ютери, нетбуки, ноутбуки чи інше подібне обладнання. І навряд чи кого-небудь можна здивувати присутністю кількох вищевказаних пристроїв в одному офісі, приватному будинку або квартирі. Само собою зрозуміло, для багатьох з них просто необхідний доступ в інтернет, адже деякий створені спеціально для цієї мети. У таких ситуаціях просто не обійтися без створення локальної мережі і налаштування загального доступ а до інтернету.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптер
Інструкція
1
Для початку визначтеся з варіантом і типом локальної мережі, яку ви плануєте створювати і настроювати. У тому випадку, коли у вас є в наявності комп'ютер з доступ ом до інтернету і кілька бездротових пристроїв, рекомендують придбати Wi-Fi адаптер. Не плутайте це пристрій з роутером або маршрутизатором. Wi-Fi адаптери діляться за типом роз'єму на дві категорії: USB і PCI. Перший тип значно легше підключати, зате другий надійно ховається всередині системного блоку, що дає йому додатковий захист і дозволяє не займати USB-порти, яких іноді просто не вистачає.
2
Придбайте Wi-Fi адаптер з функцією створення бездротової точки доступ а. Підключіть його до вашого комп'ютера. Встановіть необхідні драйвери і програмне забезпечення. Все це повинно поставлятися в комплекті з пристроєм. Якщо ви придбали відносно старий Wi-Fi адаптер, і програми на диску призначені для іншої операційної системи, то зайдіть на офіційний сайт виробника даного обладнання. Там ви можете завантажити необхідні програми і драйвери. У рідкісних випадках можна спробувати замінити програмне забезпечення однієї фірми на ПО інший. Наприклад, багато Wi-Fi адаптери фірми ASUS здатні стабільно працювати в середовищі операційної системи Windows 7 з програмним забезпеченням компанії Ralink.
3
Створіть бездротову точку доступ а. Вкажіть її ім'я та пароль. Останній пункт необхідно виконати обов'язково. В іншому випадку до вашої точки доступ а зможуть підключитися будь-які бажаючі, що може призвести до поширення ваших особистих даних.
4
Підключіть всі необхідні пристрої до створеної вами бездротової точки доступ а. Для цього активуйте пошук бездротових мереж.
5
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступ ом. Для цього послідовно виберіть «Панель управління» і «Мережа та інтернет». Виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера». Відкрийте властивості вашого з'єднання з інтернетом і перейдіть у вкладку «Доступ». Активуйте функцію загального доступ а до інтернету та потрібний мережу.