Як перевірити систему комп'ютера.

Операційна система Windows - це дуже хитка і тендітна середу. Дуже часто один невірний крок може призвести до повного її краху. У процесі роботи за комп'ютером постійно залишаються всілякі «хвости», які перешкоджають правильній роботі системи. Найчастіше це відбувається через невірне видалення програм і відсутності хоч якогось контролю зайвих файлів. Для забезпечення стабільної та швидкої роботи Windows за нею необхідно ретельно доглядати і постійно її очищати.
Вам знадобиться
  • Advanced System Care
  • Антивірус
Інструкція
1
Не варто спокушатися, якщо ваша операційна система працює без збоїв. Це не означає, що в ній відсутні непотрібні елементи. Природно, для багатьох користувачів персонального комп'ютера або ноутбука цілком достатньо відсутності проблем. Але деякі прагнуть збільшити продуктивність операційної системи і свого комп'ютера в цілому.
2
Щоб перевірити стан операційної системи комп'ютера встановіть програму Advanced System Care. Вона здатна не тільки виявити основну масу несправностей системи Windows, а й успішно виправити всі знайдені помилки. Запустіть програму і клацніть по меню «Діагностика системи». Відкрийте налаштування програми. Перейдіть в пункт «Помилки реєстру» і встановіть галочку напроти пункту «Увімкнути глибоке сканування». Збережіть налаштування.
3
Оберіть всі чотири пункти в меню «Діагностика системи» та натисніть «Сканувати». Після завершення процесу пошуку несправностей натисніть «Ремонт» і дочекайтеся завершення операції.
4
Відкрийте меню «Очищення Windows». Аналогічно попередньому кроці активуйте пункти меню і запустіть сканування. Напевно програма знайде певну кількість помилок реєстру. Можете сміливо запускати виправлення несправностей, тому що всі важливі системні файли реєстру не будуть зачеплені під час цього процесу.
5
Після перевірки загального стану комп'ютера саме час зайнятися пошуком вірусів. Ви можете вибирати будь антивірус, який вам більше подобається, але краще як слід вивчити рекомендації фахівців. Як би там не було, запустіть ваш антивірус і відкрийте меню, пов'язане зі скануванням жорстких дисків. Відкрийте вибіркове сканування жорстких дисків. Вкажіть той розділ вінчестера, на якому встановлена операційна система, і запустіть сканування. Ті файли, які не може видалити антивірусна програма, знайдіть і видаліть самостійно.