Як приклеїти лобове скло. Як наклеїти лобове скло газель.

Скло як матеріал набагато міцніше металу. Особливості фізичних властивостей скла підштовхнули автопромисловців до зміни традиційних технологій виробництва транспортних засобів, завдяки чому вітрове засклення спереду і ззаду стали частиною силового каркаса кузова. В даний час вказані аксесуари вже не встановлюються як раніше, в прорізи допомогою ущільнювачів гумок, а вклеюються туди за допомогою особливо міцних клейових складів.
Вам знадобиться
 • - вакуумні пристосування для утримання скла - 2 шт;
 • - клей для лобових стекол - 1 туба;
 • - пістолет для клею;
 • - електрофен .
Інструкція
1
Процедура вклеювання в проріз кузова вітрового скла можлива тільки вдвох, поодинці же впоратися з подібним завданням буде вкрай складно. При цьому неодмінною умовою є наявність досвіду в обох учасників виконання передбачуваного ремонту.
2
Робота проводиться в сухому і чистому приміщенні, і різного роду захламления в ньому неприпустимі. На початку електрофеном протягом півгодини розігрівається зовнішній периметр скла, ближче до отвору. Потім, встановивши вакуумні пристосування, за допомогою спеціальних струн з кузова необхідно видалити старий аксесуар (або його залишки).
3
На рамці прорізу кузова обов'язково оставляется шар старого клею, товщиною до двох міліметрів. Потім звільнене місце установки нового скла ретельно очищається від пилу, вологи та інших забруднень, і на нього наноситься шар праймера.
4
У підготовленого нового вітрового скла з ретельно очищеної поверхнею за допомогою пензлика покривається активатором керамічна окантовка, на яку після 2-3 хвилин наноситься грунтовка.
5
Розкривши картридж і вставивши його в пістолет з наконечником, потрібно видавити клей рівним шаром на поверхню підготовленого канта або по периметру прорізу кузова.
6
Далі без зволікання підготовлене скло встановлюється на своє штатне місце і з нього демонтуються вакуумні пристосування. Майте на увазі, що зворотний відлік часу, необхідного для кристалізації клею, починається з моменту розкриття картриджа, а не після його нанесення.
Якщо вам потрібно замінити лобове скло автомобіля, можна звернутися на станцію техобслуговування, де проведуть всі роботи якісно і швидко. Але якщо у вас є бажання навчитися ремонтувати машину самому, а також необхідний інструмент - спробуйте вклеїти скло самостійно.
Вам знадобиться
 • - чохли або тканину;
 • - поліетиленова плівка;
 • - поролонові валики;
 • - ніж або струна для різання скла;
 • - грунт;
 • - пилосос;
 • - стамеска;
 • - клей;
 • - шпатель;
 • - нове лобове скло.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте автомобіль до заміни скла, закрийте сидіння пасажира та водія захисними чохлами або непотрібної тканиною. Рукоятку коробки і кермо загорніть в поліетилен і зафіксуйте скотчем. Обов'язково закрийте вентиляційну шахту, оскільки потрапили в неї осколки скла можуть згодом вилетіти звідти з потоком повітря.
2
Між стелею і дахом автомобіля помістіть кілька поролонових валиків, щоб не пошкодити стелю при зрізанні скла. Якщо є можливість, відсуньте панель приладів або екрануйте її металевою смугою від ріжучої кромки ножа.
3
Постарайтеся вести зріз максимально рівно і гладко, за старим клейовому шву. Щоб нівелювати невеликі нерівності, застосовуйте спеціальні стамески. Якщо в деяких місцях відсутній лакофарбове покриття, обробіть їх грунтовкою. Пилососом видаліть з рамки скла залишки бруду і пилу.
4
Проведіть примірку нового лобового скла до прорізу. Закріпіть тонкі смужки зі спіненого поролону, щоб задати склу потрібне положення.
5
Підготуйте скло до вклеювання, очистивши його від силіконових, масляних та інших забруднень. Щоб поліпшити адгезію скла, використовуйте спеціальні активатори і грунти, додатково вони захищатимуть шов від руйнівного ультрафіолету.
6
Нанесіть клей одним нерозривним шаром за допомогою пластикової насадки з трикутним вирізом. Якщо такий насадки у вас немає, накладайте його шпателем, забезпечуючи рівномірну товщину шару.
7
Встановіть лобове скло у віконний проріз і притисніть, щоб клей міг схопитися. Відразу приберіть надлишки клею. Якщо є можливість, перевірте герметичність прилягання скла за допомогою ультразвукового детектора.
8
Після поклейки лобового скла протягом перших доби не мийте автомобіль на мийці високого тиску, що не заїжджайте на бордюри, не кладіть поверх приладової панелі об'ємні і важкі предмети.