Як заборонити рекламу.

Всевозможная реклама - один з головних недоліків сучасного інтернету. Це думка більшості користувачів, яких ця реклама постійно дратує і відволікає від пошуку або читання важливої інформації. Крім нешкідливих видів реклами, яка знаходиться на основній масі сайтів, існують так звані агресивні рекламні банери, які впроваджуються або в браузер, не дозволяючи їм користуватися, або в операційну систему, повністю або частково блокуючи доступ до неї.
Вам знадобиться
  • інсталяційний диск Windows
Інструкція
1
Якщо вам набридли постійні спливаючі вікна, які сильно заважають роботі або серфінгу по просторах інтернету, то встановіть одну з безлічі програм, нейтралізують рекламні банери. Яскравим прикладом може послужити плагін, який працює спільно з браузерами Mozilla FireFox і Google Chrome. Він називається Adblock Plus. Необхідну версію даної програми ви можете знайти на сайті http://adblockplus.org.
2
Якщо мова йде про рекламному банері, який вже увійшов у ваш браузер, то вищеописаний плагін встановлювати вже пізно. Найпростіше і швидке рішення даної проблеми - повне видалення браузера. Врахуйте, що Internet Explorer, який є стандартним браузером операційної системи Windows, видаляти не варто. Але і видаляючи з комп'ютера інші бразуер, ви повинні розуміти, що історія відвідин сайтів, логіни і паролі будуть безповоротно втрачені. Якщо у вас зберігся доступ до налаштувань браузера, то вручну вимкніть усі встановлені плагіни і скрипти java. Це дозволить позбутися надокучливого банера. Видаліть ті елементи, в чиїй надійності ви не впевнені, щоб уникнути повторної появи реклами.
3
Коли мова йде про банері, блокирующем доступ до операційної системи, багато хто відразу кидаються встановлювати заново Windows. Цього робити не варто. Скористайтеся настановним диском операційної системи Windows 7. Запустіть програму установки і дочекайтеся появи вікна вибору додаткових можливостей. Якщо ви працюєте в середовищі операційної системи Windows XP, то виберіть пункт «Відновлення системи». Після збору інформації про стан контрольних точок відновлення вкажіть ту, яка була створена до появи банера, і запустите програму відновлення.
4
Якщо ж ви використовуєте операційну систему Windows 7, то виберіть меню «Відновлення запуску». Комп'ютер автоматично прибере всі зайві файли з меню автозавантаження, тим самим виключивши можливість запуску рекламного банера.
При об'єднанні декількох комп'ютерів в мережу для здійснення доступу до деяких тек необхідно внести відповідні зміни в налаштування цих директорій. Загальний доступ до папок і файлів дозволяє виконувати будь-які дії, які можуть привести до небажаних наслідків, наприклад, до видалення потрібних файлів. Для блокування файлів потрібно зробити заборона на їх видалення , причому опція редагування файлів повинна залишитися активною.
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань загального доступу.
Інструкція
1
Щоб створити спільну папку, виберіть необхідну папку в провіднику, натисніть правою кнопкою миші на ній, в контекстному меню виберіть пункт «Загальний доступ і безпека». У вікні, поставте відмітку навпроти пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки», потім відзначте пункт «Дозволити зміну файлів по мережі». Після натискання на кнопку «Застосувати» на екрані з'явиться вікно, в якому буде відображено процес зміни атрибута файлів, які містяться у вибраній папці.
2
Створили загальний доступ до папки, тепер стало можливим редагувати будь-який файл вибраної папки. Для заборони видалення файлу з папки загального доступу необхідно натиснути правою кнопкою миші на папці, в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". У вікні, перейдіть до вкладки «Безпека». Виберіть ім'я користувача, під яким ви зайшли в систему, натисніть кнопку «Додатково».
3
У вікні, на вкладці «Дозволи», натисніть кнопку «Змінити». У новому вікні «Елемент дозволу для папки" поставте позначки навпроти пунктів «Видалення підпапок і файлів» і «Видалення». Потім натисніть кнопку «ОК».
4
На вкладці «Дозволи» натисніть кнопку «Застосувати». Перед вами з'явиться вікно з попередженням про зміну елементів заборони, натисніть кнопку «Так». Потім натисніть 2 рази кнопку «ОК».
5
Відкрийте папку загального доступу і спробуйте видалити будь-який файл. Після невеликого очікування з'явиться вікно, яке вам повідомить про помилку видалення файлу.