Як визначити, що у дитини ріжеться зуб.

Зубки у всіх дітей ріжуться по-різному. У одних малюків цей процес проходить досить-таки безболісно і зовсім не відбивається на самопочутті крихти. Інші стають вередливими, неспокійними і плаксивими. Нерідко батькам буває складно визначити, що у дитини ріжеться зуб. Спостерігаючи за нездужанням малюка, вони починають лікувати його від різних захворювань. Хоча прорізування зубів має кілька очевидних ознак.
Інструкція
1
Одним з головних ознак прорізування у дитини зуба є втрата апетиту. Це відбувається тому, що ясен в процесі появи зубів стають надто чутливими. Кожен дотик до них може викликати сильний біль і дискомфорт.
2
Частий ознака прорізування зуба у дитини - це неспокійний сон. Причому дратівливість малюка проявляється і вночі, і вдень. Заспокоїти його часом буває дуже не просто. Всі капризи й істерики зазвичай проходять самі собою, коли з ясен нарешті з'являється стирчить край довгоочікуваного зуба.
3
Дитина, у якого прорізується зуб, кусає абсолютно все, що тільки може піднести до рота. Таким чином він намагається заспокоїти турбують його свербіж і біль в яснах.
4
Під час прорізування зуба у дитини зазначається рясне слинотеча, в результаті якого ніжна шкіра навколо рота дратується, з'являється почервоніння і дрібні прищики.
5
У багатьох дітей при прорізуванні зубів з'являється розлад роботи кишечника, а як наслідок - рідкий стілець. Розріджує стілець, на думку більшості фахівців, проковтнула надлишок слини.
6
Ознакою прорізування зуба у малюка може бути і підвищення температури тіла. Відбувається це через запалення ясен. Збивати температуру слід будь-яким дитячим жарознижуючим засобом. Якщо температура не знижується протягом трьох днів, дитини слід терміново показати лікарю.
7
У деяких малюків на яснах при прорізуванні зубів з'являються синюваті горбки. Більшість дитячих фахівців рекомендують батькам не турбуватися з приводу їх появи. Такі горбки, як правило, розсмоктуються самі, без медичного втручання. Прискорити зникнення гематом і послабити неприємні відчуття допоможе холодний компрес.
8
Іноді, крім хворобливості ясен при прорізуванні зубів, малюки скаржаться на болі в щоках і вухах. Дітки починають тягнути себе за вушка, натирати свої щічки і підборіддя. Це відбувається через поширення больових відчуттів від ясен до вух і щоках по проводять шляхах нервової системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s1Bw2Q9cJks
Корисна порада
Якщо напевно визначити прорізується у малюка зуб або він захворів не виходить, батькам слід звернутися за порадою і допомогою до дитячого лікаря.