Як навчити кота командам.

Більшість домашніх тварин піддаються дресируванню, хоча вважається, що собаки набагато більш кмітливі, ніж коти. На практиці навчити кота командам не так вже й складно, потрібно лише враховувати норовливий характер цього благородного тварини.
Вам знадобиться
  • улюблене котом ласощі.
Інструкція
1
Тим, хто хоче дізнатися, як дресирувати кота , потрібно засвоїти просте правило. Собака в більшій мірі залежна від людини. Можливо, звідси і пішла фраза «собача відданість». Кот ніколи не буде робити те, що йому не цікаво чи не подобається. Тому приступати до тренувань потрібно в той момент, коли тварина перебуває в гарному настрої і не проти поспілкуватися з господарем. Відразу можна відзначити, що дресирування не вимагає особливих навичок і умінь і цілком під силу дитині шкільного віку.
2
Для того щоб навчити кота командам, потрібно приготувати його улюблені ласощі. Навчати потрібно поетапно, так як спроба навчити одночасно кільком командам не дасть успіху. Найпростіша команда звучить як «дай лапу». Принцип дій наступний: господар озвучує команду, бере лапу сидячого кота в свої руки, після чого заохочує тварина шматочком ласощів. Так повторюється неодноразово протягом декількох днів, і рано чи пізно кіт подасть лапу сам, так само, як це робить собака.
3
Коли бажаний результат буде досягнутий, через деякий час можна розучувати наступну команду. Кількість команд, які може освоїти кіт, залежать від посидючості господарів і особистих здібностей тварини. Одним кота м не подобається сам процес навчання, тоді як інші реагують на дрессуру з інтересом. Решта найбільш прості команди стосуються положень, які може прийняти тварину. Навчити кота сидіти, вставати на задні лапи і лежати не так вже й складно, а слідом за цим перевертатися з боку на бік. Дивлячись на трюки, які показують актори відомого театру кішок, можна зрозуміти, що на цьому можливості мурлик не вичерпуються, і дресирований кіт - це не фантастика.
Корисна порада
Насильство стосовно до тваринного неприпустимо. Якщо коту не подобатиметься дресирування, то успіху вона не принесе. Прийнятні тільки ласка і методика заохочення. Коли результат отриманий, періодично потрібно нагадувати коту команду, інакше він її забуде.