Як робити браслети з ниток.

Вперше вибух моди на браслети з ниток, так звані браслети дружби, стався ще в часи гіпі. І зараз, у новому тисячолітті, актуальність цих простих, але красивих прикрас не меркне. Фенечки може плести будь-хто. Потрібно тільки сісти і почати. А після деякого часу у вас без особливих зусиль будуть виходити дивовижні і складні візерунки. А ваші друзі і рідні будуть раді такому оригінальному подарунку. А головне, речі, зробленої своїми руками.
Вам знадобиться
  • різнокольорові нитки, ножиці, англійські булавки
Інструкція
1
Для початку визначтеся з кольором ниток, з яких будете робити браслет. Їх кількість має бути парним. Зазвичай беруть метрову нитку, так як довжина повинна в чотири рази перевищувати розмір готової фенечки. Щоб акуратно почати браслет, ви можете зробити петельку. Складіть нитки навпіл і прив'яжіть ходову нитку в місці, де буде початок. Починайте обплітати вузликами складені нитки до того моменту, поки у вас не вийде петля. Далі починайте плетіння основного візерунка. Не забувайте, що дуже важливо дотримуватися сувору послідовність вузлів.
2
Для того, щоб процес плетіння був зручним, нитки слід закріпити, приколів до жорсткої подушечці, дивану або навіть до джинсів. Розкладіть нитки в тій колірній послідовності, яка вам потрібна. Простий вузол в браслеті - основний вид плетіння. Для цього візьміть ходову нитку і обведіть навколо сусідньої нитки - проведіть її спочатку вниз, потім вгору, просмикніть в вийшла петлю і затягніть. По черзі зав'язуйте вузлики кожної ниткою зліва направо. Намагайтеся робити вузлики рівними. Якщо нитка перекрутилася і вийшов не той колір, який вам необхідний, є два виходи з ситуації. Або переробіть вузол, або злегка послабте його, а потім, притримуючи вертикальну нитку, потягніть іншу вгору і від себе. Якщо у вас закінчилася нитка, заправте її на виворітну сторону браслета так, щоб нитка не заважала. Візьміть нову нитку і прикладіть до того місця, де закінчилася стара. Заправте її навиворіт і обв'яжіть двома вузлами. Переверніть фенечку навиворіт і зав'яжіть вузол з кінців нової і старої ниток.
3
Коли браслет досягне потрібної довжини, ви можете закінчити його або простий кіскою, або зав'яжіть нитки в один вузол. В дійсності, ви можете закінчити фенечку таким способом, яким хочете. Можна навіть зробити модну застібку у вигляді ремінця або гудзики.