Як робити з паперу бомбочки. Як зробити бомбочку в домашніх умовах відео з обяснение.

Бомбочки з паперу - безпечна дитяча витівка, яка легко допоможе розвіяти нудьгу в жаркий день. Настало літо, і дітям і дорослим хочеться відчути прохолоду. Багато в дитинстві захоплюються різноманітними жартами. Хтось поливає перехожих з балкона з відра, хтось кидає наповнені водою повітряні кулі. Водяна бомбочка більш сучасну зброю для юних бешкетників. При бажанні можна влаштувати гідне бій. Головне, запастися достатньою кількістю снарядів. І в бій!
Вам знадобиться
  • аркуш паперу формату А4, вода
Інструкція
1
З формату А4 зробіть квадрат. Для цього візьміть один з кутів і з'єднайте з протилежною стороною. Вгорі у вас повинен утворитися трикутник. Акуратно відірвіть або відріжте залишки. Зігніть вийшов квадрат навпіл. Потім зігніть ще раз. Відкиньте лівий квадрат направо, розправте його. Потім переверніть листок і повторіть дію. Розправте квадрат. В результаті у вас вийде пірамідка.
2
Складіть нижні кути трикутника до центру. Далі складіть бічні кути одержані маленьких трикутників до центру. Зігніть верхні кути донизу і просуньте з всередину. Те ж виконайте з іншого боку.
3
Акуратно надійти вийшла бомбочку. Заповніть іграшку водою. Все, можна кидати!
Зверніть увагу
Бажано влаштовувати "бойові дії" в теплу погоду. Інакше ризикуєте програти застуді.