Як відкрити візу в Литву. Як відкрити короткострокову шенген візу литву.

Незважаючи на свої скромні розміри та історичну блідість Литва є досить привабливою державою з туристичної точки зору. Втім, візовий режим деякий час стримував туристичний запал, однак з моменту вступу країни в Шенген ситуація змінилася. Литва є однією з країн ЄС, відповідно отримання візи регулюється принципами Конвенції про застосування Шенгенської угоди.
Інструкція
1
Щоб віза виявилася у вас на руках, зберіть і передайте в офіційне представництво необхідні документи, що встановлюють вашу особистість, мета поїздки і т.д.
2
Згідно з Конвенцією ви можете отримати візу в наступних випадках: - Литва є основною метою вашої поїздки; - якщо ви маєте намір відвідати інші країни Шенгенської угоди, але в Литві плануєте перебувати переважно; - через Литву буде здійснено в'їзд до Шенгенської зони (в тому випадку, якщо важко визначити переважну країну перебування).
3
Перед тим, як оформити візу , визначитеся, який вид документа вам потрібен: бізнес-віза, туристична, транзитна, гостьова, національна або УТД. Її оформлення займає від 5 до 10 діб, але цей термін можуть і продовжити у зв'язку з нововиявленими обставинами.
4
При оформленні візи до Литовської Республіки необхідно надати наступний пакет документів: - закордонний паспорт (термін його дії повинен перевищувати термін дії запитуваної візи не менше ніж на 3 місяці); - заяву про видачу Шенгенської візи, заповнена і підписана заявником особисто. За неповнолітніх громадян заяву підписують батьки чи законні представники; - 2 кольорові фотографії в розмірі 3,5х4,5 мм (не більше року давності і з зображенням особи не менше 70%); - паспорт громадянина РФ і копії всіх сторінок; - страховий поліс на час запитуваної візи (сума страхування повинна становити не менше 30 тис. євро на людину); - документ, що підтверджує мету поїздки в Литву; - консульський збір; - документи, що підтверджують вашу платоспроможність (виписка про стан банківського рахунку , отримана не пізніше п'яти робочих днів до дати подачі документів на візу ).
5
Заява про видачу візи потрібно подавати не раніше, ніж за 3 місяці планованої поїздки. В наданих документах повинна міститися повна і достовірна інформація, яку підтверджуєте підписом у заяві про видачу візи. Якщо будуть присутні ознаки підробки або не відповідають дані дійсності, то це призведе до відмови у видачі візи або до заборони на в'їзд на територію Литви.