Як змінити голос. Як змінити голос у відео.

Вам потрібно, щоб ваш голос на відео був з якоїсь причини не пізнаний. Зробити це не складно, при наявності у вас комп'ютера і декількох нескладних програм для роботи з відео і аудіо. Наприклад, ви можете використовувати програму для відео редагування Adobe Premier Pro.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, аудіо/відео файл, програма Adobe Premier Pro, навички роботи з Premier.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Premier Pro. Для цього виконайте наступну послідовність. Натисніть кнопку «ПУСК», виберіть програму «Adobe Premier Pro», заведіть новий проект. Коли інтерфейс програми відкриється. Виберіть «Файл», «Імпорт» і вкажіть файл, з яким хочете працювати. Натисніть кнопку «Відкрити». Обраний вами файл програма автоматично розмістить у вікні «Проджект» («Project»).
2
«Перетягніть» за допомогою миші файл на відео доріжку. Аудіо автоматично розміститься під нею, на доріжці «Audio 1». Правою кнопкою миші по файлу на доріжці. У вкладці, виберіть пункт «Unlink Video Footage». Ця команда відокремить відео від аудіо. Потім правою кнопкою миші по аудіо доріжці, виберіть «Speed /Duration». У графі «Speed» («Швидкість») задайте відсоток швидкості. Якщо ви трохи сповільніть швидкість відтворення аудіо (тобто зменшите відсоток), то записаний голос буде відтворюватися трохи повільніше. Ви почуєте, що зміниться тембр і висота голос а (він стане «нижче»), зміниться швидкість мови, артикуляція.
3
Збережіть отриманий результат. Натисніть «Файл», «Зберегти як», вкажіть папку, в яку хочете зберегти файл. Програма збереже його у форматі «wav», якщо ви вкажіть зберегти тільки аудіо. Або у форматі «avi», якщо збережете разом з відео.
Зверніть увагу
При уповільненні аудіо доріжка стане трохи довше, від цього може виникнути «не синхронні» з відео. Тому не дуже старайтеся зі зміною відсотка уповільнення. Для чутного зміни потрібно прибрати максиму 5%. На синхронізацію з відео такий відсоток ніяк не вплине.
Корисна порада
Також можна прискорювати голос, тоді він, навпаки стане трохи вище. Але розпізнати його буде також складно.
Причин, за якими люди хочуть зробити голос грубіше, безліч. За загальновизнаного думку, низький голос звучить більш переконливо і вагомо. Якщо природа обдарувала вас високим, пронизливим голосом, ви можете провести ряд заходів щодо зміни його звучання.
Вам знадобиться
  • - програма Funny Voice;
  • - диктофон.
Інструкція
1
Існує ряд програм, що дозволяють зробити голос грубим в режимі реального часу. Програма Funny Voice - одна з найбільш компактних і простих в управлінні. Досить завантажити файл програми і запустити його. Установка не вимагається. Для роботи з нею вам знадобиться мікрофон. Натисніть кнопку Start для початку зміни голосу. За допомогою стрілочок робіть голос вище або нижче. Якщо ви хочете записати аудіофайл із зміненим голосом, натисніть кнопку Record.
2
Приділяйте час щоденним вправам для зв'язок. Найбільш просте з них - пропевание букв «а» і «у». Звук повинен бути чистим, як на початку вправи, так і в кінці. Спочатку зробіть видих, потім глибокий вдих і співайте обрану літеру, наскільки вистачить дихання. З кожним днем трохи знижуйте тон звуку. Через деякий час ви помітите зміни в голосі.
3
Якщо ви підозрюєте, що з вашими голосовими зв'язками не все гаразд - вирушайте на прийом до фоніатра. Так називають лікаря, що займається діагностикою захворювань голосового апарату. Якщо проблеми з голосом будуть виявлені, він призначить лікування.
4
Підвищення рівня чоловічого гормону тестостерону впливає не тільки на загальний стан організму, але і на тембр голосу. Це правило поширюється як на чоловіків, так і на жінок. Але безконтрольне вживання гормональних препаратів може призвести до серйозних захворювань.
5
Ще один кардинальний спосіб зробити голос грубіше - піддати хірургічному втручанню голосові зв'язки. Під час операції пацієнт перебуває у свідомості, так як процедура проводиться під місцевим наркозом. Хірург робить надрізи на гортанному хрящі, орієнтуючись на звук, видаваний пацієнтом.
6
Крім основних вправ, зміни тембру може допомогти прослуховування аудіозаписів зі звуком вашого голосу. Увімкніть диктофон в режим запису і прочитайте будь-який текст. Проаналізуйте запис. Подумайте, що б ви хотіли змінити. Потім запишіть цей же текст, але вимовляєте його більш низьким голосом. Вивчіть новий запис. Проводячи такі заняття, ви поступово навчитеся знижувати голос, не відчуваючи при цьому значних труднощів.