Як підключити сабвуфер до магнітоли.

Уявіть, ви не так давно купили машину. Зробили невеликий тюнінг. Коротше кажучи, катаєтеся на своєму авто, слухаєте улюблену музику і радієте життя. Але в один прекрасний момент ви чуєте, як з машини сусіда по стоянці разом з музикою чується тягучий в'язкий бас. Вам сподобалося. Ви захотіли, щоб з вашого автомобіля теж долинав зачаровує низькочастотний звук.Для того щоб здійснити це бажання, вам необхідно всього лише встановити собі сабвуфер .
Інструкція
1
Однак цей процес досить трудомісткий і складний. Тому перш ніж встановлювати самостійно сабвуфер , переконайтеся, що ви володієте належними навиками і маєте під рукою, всі потрібні інструменти. Неправильна установка може привести в непридатність сабвуфер .
2
Активний сабвуфер оснащений власним підсилювачем потужності, який в змозі зняти низькочастотну навантаження з підсилювача. Характерне ж відмінність пасивного сабвуфер а полягає в тому, що в нього не вбудований подібний підсилювач, тому в цьому випадку доведеться ще купувати окремо цей самий підсилювач. У цьому випадку підключення сабвуфер а до колонок відбувається послідовно через підсилювач. Як проводиться підключення підсилювача, описується, як правило, в керівництві користувача, яке до нього додається. Зазвичай в самій магнітоли є лінійні виходи для підключення підсилювача.
3
Тепер переходите безпосередньо до установки сабвуфер а, після того як вибрали собі відповідний тіп.Корпус сабвуфер а, як правило, закріплюють в багажнику металевими куточками. Між куточками і корпусом не повинно бути ніяких зазорів. В іншому випадку буде доноситися неприємне деренчання з багажника.
4
Сабвуфер зазвичай направляють назад, в напрямку зворотному руху машини. Це виправдано тим, що завдяки такому розташуванню звукові хвилі проходять більшу відстань, як наслідок баси будуть глибше. Можна направити сабвуфер в сторону салону. Однак у цьому випадку ви ризикуєте його зіпсувати, якщо відстань від сабвуфер а до сидінь буде занадто маленьким. Тепер ви знаєте достатньо, щоб підключити сабвуфер самостійно.