Як грати в квн.

Участь в іграх КВН вимагає від учасників не тільки хорошої підготовки, але і залізних нервів. Нелегко ненав'язливо жартувати, при цьому не просто віджартовуючись, а дійсно викликаючи щирий сміх у глядачів і доль. Для того, щоб грати в КВН , необхідно відмінне почуття гумору, вміння відчувати настрій залу і знати, над чим і як можна жартувати, а над чим не можна.
Інструкція
1
У першу чергу, відпрацюйте вміння обернути будь-яку ситуацію в жарт. Немає нічого більш смішного, ніж чорний гумор, в якому серйозні й іноді страшні речі перетворюються смішні. Використовуйте такі прийоми, як гротескне порівняння, зіставлення непорівнянних речей, і так далі.
2
Поставтеся з відповідальністю до назви команди. Добре, якщо в назві команди буде присутній якась двозначна фраза, гра слів. Воно не повинно бути довгим або скомплікованою, воно має бути коротким і незабутнім. Також, вдалим рішенням буде використання такої назви, що його можна буде як-небудь відобразити в символіці і формі команди.
3
Форма команди - обов'язкова умова. Якщо в одязі грають присутня "різношерстий", то це обов'язково має бути заплановано, поставтеся до вибору одягу як якби вибирали корпоративний стиль - все небудь одноманітно, або в рамках однієї і тієї ж теми.
4
На спільних репетиціях пробуйте різні ролі на різних учасників, влаштовуйте мозковий штурм, пишіть жарти разом. Майте на увазі, що заздалегідь ніхто насправді не знає, чи піде йому той чи інший образ чи ні. Пробуйте різні варіанти ролей для різних учасників. Час для репетицій вибирайте як найбільш оптимальне і вільне для всієї команди. Жартів ж повинно бути якомога більше для того, щоб був широкий вибір, а також можливість замінити ті, які з яких-небудь причин не можуть бути використані.
5
Пам'ятайте про те, що успіх жарти більше залежить від харизми виступаючого наполовину, на двадцять відсотків від настрою залу, і лише на тридцять відсотків - від самої жарти. Створіть свій сценічний образ, жарти повинні бути або в суворій відповідності з ним, або прямо протилежними.
6
Перед грою, завжди створюйте потрібний настрій спільними зусиллями команди. Ви повинні бути добре "розігріті" ще перед початком змагань для того, щоб не витрачати час, відведений для завоювання симпатій суддів.
7
Головне якість, яка допоможе вам завоювати успіх - впевненість у собі. Сконцентруйтеся на одному виступі. Ви прийшли сюди веселити і розважати людей, так що сконцентруйтеся саме на цьому завданні.
8
Не варто подовгу розмірковувати над відповіддю на жарт - найоригінальніше завжди народжується спонтанно, а не в результаті довгих роздумів. Натхнення і легкість - найбільш важливі пункти, на які варто обратітіть увагу.
Зверніть увагу
МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК «Як грати в КВН» (розробка Тольяттінськой Ліги КВН). 1. Чому всі грають в КВН? Ніхто з вас, напевно, не замислювався, чому ж всі грають в КВН. По країні близько 2000 команд, які грають в різних лігах, і КВН нікому не набридає, а, навпаки, стає все більш цікавим, дає людям те, чого вони хочуть.
Корисна порада
В КВН грають за різними правилами, часом вони можуть змінюватися прямо під час гри, що відбувається навіть в найголовнішій Вищій лізі. Наприклад, ведучий або голова журі може запропонувати командам свій конкурс. Однак є правила, яких дотримуються в будь-якому випадку у всіх лігах, що і робить КВН впізнаваною грою. По-перше, в КВН грають командами.