Як зробити кондиціонер.

Кондиціонер - це апарат, який призначений для зниження температури повітря в будь-якому приміщенні. Взимку в цьому дивовижному пристрої навряд чи хтось буде потребувати, а ось жарким літом він може знадобитися. Звичайно, зібрати кондиціонер заводського типу в домашніх умовах досить складно, але його подоба спорудити цілком реально з підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Вентилятор, мідна або латунна трубка, гумові шланги, хомути, автомобільний радіатор.
Інструкція
1
Підберіть вентилятор, чим більше він буде в діаметрі, тим буде краще. Візьміть звичайну мідну або латунну трубку і зігніть її так, щоб вийшла плоска спіраль. Діаметр спіралі не повинен перевищувати діаметр вентилятора. Між витками спіралі необхідний зазор для проходження через нього повітря. Уникайте сильних перегинів і зламів мідної трубки.
2
Далі, закріпіть спіраль на кожусі вентилятора. Підключіть до кінців цієї спіралі за допомогою хомутів гумові шланги, один шланг підключіть до змішувача у ванній, а другий шланг киньте в раковину або ванну. Потім, включите вентилятор і пустіть невеликий напір холодної води. Вода, протікаючи по мідній трубці буде її охолоджувати, а повітряний потік від вентилятора проходячи через охолоджену спіраль буде втрачати тепло.
3
Є ще один, схожий варіант пристрою кондиціонера. Можна позбавити себе від виготовлення спіралі з мідної трубки, але для цього необхідно знайти автомобільний радіатор. Так само, візьміть радіатор і зафіксуйте його на вентиляторі, підключіть до нього шланги, подачі і відтоку води і кондиціонер готовий.
Корисна порада
Якщо в наявності є тільки вентилятор, тоді можна заповнити водою дві або три пластикові пляшки і заморозити їх у холодильнику. Після чого, за допомогою вентилятора продувати через них повітря, так само вийде ефект кондиціонера.
Не кожен російський житель може похвалитися наявністю кондиціонера у себе в будинку. При цьому багато людей абсолютно не сумують з цього приводу. Благо, існує безліч інших способів охолодитися. Наприклад, якщо стає зовсім нестерпно від літньої спеки, можна зробити простий кондиціонер своїми руками зі звичайного вентилятора і пластикових пляшок.
Вам знадобиться
  • - вентилятор;
  • - пластикові пляшки;
  • - мідна трубка або шланг.
Інструкція
1
Для створення саморобного кондиціонера можна крім пластикових пляшок використовувати скляні або жерстяні банки з-під пивного напою. Розташуйте кілька пляшок, в які заздалегідь потрібно налити холодну воду або заповнити льодом, в один ряд, роблячи між ними зазор в два сантиметри. Він потрібен для потоку повітря. Позаду пляшкового ряду поставте вентилятор і увімкніть його в розетку. Не забувайте час від часу міняти воду і лід в пляшках, так як вона швидко нагрівається. Такий спосіб найбільше підійде для маленької кімнати.
2
Кондиціонер можна виготовити з шланга або мідної трубки. Цю модель можна використовувати в квартирах середніх розмірів. Намотайте трубку або шланг на захисну решітку вентиляторного обладнання таким чином, щоб не було сильних вигинів. В результаті повинно вийти щось схоже на радіаторне пристрій.
3
Закріпіть один кінець мідної трубки на змішувачі, а інший опустіть в раковину або ванну, після чого зафіксуйте пристрій отриманому положенні. Відкрийте кран з холодною водою і включите вентилятор. Потік повітря можна спрямовувати в будь-яку сторону. Головне, напір води не повинен бути сильним.
4
Існує також ще більш просунутий кондиціонер. Для його створення знадобляться дві дволітрових і три півлітрових пляшок, поролонова стрічка і вентилятор.
5
У пляшок великого розміру відріжте нижні частини і зробіть в них отвори, в одній з них на дні, в іншій збоку. Обмотайте вентилятор поролоном і помістіть його між двома відрізаними денцями таким чином, щоб знизу виявилося денце, в якому отвір зроблено збоку.
6
Візьміть дві кришки і зріжте у них денця, а на боках двох маленьких пляшок виріжте отвір, розмір якого повинен відповідати шийки. В отриманий отвір просуньте горлечко великої пляшки без дна, після чого закріпіть конструкцію кришкою. Таким же чином закріпіть до маленької пляшці другий півлітрову тару.
7
На конструкцію з вентилятором встановіть пляшку об'ємом 0,5 л, наповнену льодом, і накрийте її великої пляшкою, після чого кондиціонер можна вважати готовим.
Корисна порада
Отвори в пляшці найкраще робити шилом або цвяхом.