Як навчитися малювати графіті швидко.

Не слухайте тих, хто каже, що навчитися малювати графіті практично неможливо. Все в наших силах, було б бажання! Почніть основних термінів, це допоможе вам надалі.
Інструкція
1
бомбінгом - швидке малювання графіті . За 10-15 хвилин ви малюєте графіті з двох - трьох кольорів, в основному хром або срібло. Таке графіті призначене для стін, частіше для поїздів. СТЕНС - трафарет, який ви малюєте будинку, а потім за кілька хвилин вимальовується його на потрібній поверхні. Банку - це балон з вашої фарбою. Тег - це ваш нік для графіті . Скетч - невеликий ескіз графіті на папері.
2
Перед тим як почати малювати не забудьте придумати собі нік, щоб потім підписувати свої малюнки. Щоб почати малювати найпростіше графіті перегляньте для початку професійні роботи. Дивлячись такі роботи, запам'ятовуйте деякі елементи, робіть на папері начерки. А потім з'єднуйте начерки і свою фантазію у своїй роботі.
3
Багато практикуйтеся, це допоможе вам освоїти основну техніку графіті . Не потрібно йти відразу до стіни і починати малювати. Освойте багато основні прийоми на папері.
4
Пізніше навчитеся накладати тінь і обсяг на малюнок. Запишіться, по можливості, на уроки малюнка з хорошим викладачем. Тут вас навчать відчувати обсяг і глибину зображуваного предмета.Помніте про те, що ви новачок і не намагайтеся взяти відразу високу планку. Все приходить з часом. Поспілкуйтеся з графіті стами зі стажем, вони дадуть вам слушні поради.
5
Після довгої практики ви зрозумієте, що вже можна йти на вулицю до якої-небудь поверхні. Коли ви зрозумієте це йдіть в магазин за балонами з фарбою. Купуйте потрібні вам балони і йдіть, наприклад, до стіни. Завжди пам'ятайте про безпеку, вас завжди можуть зловити за цим нелегальним справою.
6
Вже на стіні наметете основні лінії, щоб було легше орієнтуватися в малюнку. Малюйте плавні й акуратні лінії, що не смикайте рукою. Але в теж час малюйте цільну лінію швидко, інакше потече фарба. Всі лінії малюйте, не відриваючи руки. Розривні лінії виглядають некрасиво.
7
Намалюйте свій малюнок, відійдіть від стіни, щоб подивитися що вийшло. Якщо щось потрібно поправити, зробіть ето.Не забудьте підписати свій малюнок, поставте тегу. Можете також написати ще яку-небудь розумну і красиву фразу.Вот і все! Ваше перше графіті готово! Швидше тікайте з цього місця, щоб вас не зловили за руку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d7WVebOzsgM
Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися графіті , то слід розуміти, що все не так просто, як може здатися на перший погляд. Як і в будь-якій творчості, знадобиться багато сил і терпіння. Для того щоб придбати свій неповторний стиль, доведеться гарненько попрацювати, освоїти різні техніки і прийоми, а також вникнути в тонкощі і нюанси цього виду образотворчого мистецтва.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили освоїти цю науку, то першим ділом приготуйте скетч - так називається ескіз того зображення, яке пізніше буде красуватися на стіні. Зробити це не так-то просто, особливо якщо ви поки тільки новачок, тому приготуйтеся гарненько попрацювати на цьому етапі. Звичайно, багато райтерів (так називають тих, хто малює графіті ), не використовують скетчі в процесі створення своїх шедеврів, але для новачка це є обов'язковою умовою. Пізніше, коли ви трохи наб'єте руку, то зможете також працювати без ескізів.
2
Малюйте свої скетчі олівцем, також можна використовувати ручки, фломастери та інші інструменти. Розмір паперу вибирайте відповідно вашою задумом, пам'ятайте, вона повинна бути досить щільна. Починайте малюнок з начерків олівцем, щоб у разі чого можна було підкоригувати ескіз, а тільки потім починайте оформляти малюнок у кольорі.
3
Коли ескіз готовий, починайте підготовку до нанесення його безпосередньо на стіну. Тут беріть до уваги властивості поверхні. Зверніть увагу, що нерівні поверхні - не найкращий варіант, вибирайте заґрунтовані поверхні або пористий бетон, а якщо малюнок наноситься на металеву поверхню, то почала знежирте її за допомогою розчинника.
4
Запам'ятайте, що насадки на балони з фарбою необхідно прочищати після кожного використання. Перед тим, як відкладати балон у бік, переверніть його і потримайте насадку натиснутою протягом декількох секунд до тих пір, поки фарба не перестане виходити. Якщо фарба в насадці засохла - викидайте її (насадку). До речі, трапляється це досить часто, тому обов'язково візьміть із собою запасні насадки. Також запам'ятайте, що малювати в холодну пору року і в дощ не рекомендується - фарба погано лягати і довго сохне. Під час малювання завжди одягайте респіратор (це стосується як закритих приміщень, так і вулиці), так як пари фарби наносять шкоди легеням, і якщо респіратор ви носити не будете - ризикуєте згодом заробити астму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NsH3G_w-cxs
Зверніть увагу
Графіті зародився в Нью-Йорку в 60-х роках минулого століття з того, що підлітки виводили свої імена на вуличних стінах і в метро, а з часом написи ставали схожі на справжні витвори мистецтва.