Як оформити газету до ювілею. Як оформити газету з ювілеєм на ватман.

Стінгазета, спадщина радянських часів, знову набуває популярності. Зараз оформити вітальну газету можна за допомогою сучасних технічних засобів. Є й комп'ютер під рукою, і принтер кольоровий досить легко знайти. А вже про можливості різних графічних програм і говорити не варто. Варіантів оформлення стінгазет, присвячених святам та ювілеям, може бути безліч.
Вам знадобиться
  • аркуш ватману,
  • кольорова гуаш,
  • фотографії
Інструкція
1
Варіант перший. Знадобиться аркуш ватману і кольорова гуашь.Сначала придумайте малюнок, який буде зображений на вітальній газеті. Наприклад, троянди або ведмедика, це варіант для жінки-іменинниці. Для чоловіка підійде морська тематика: море, кораблі, вітрила і т.п. Гуашшю намалюйте рамку, яка буде обрамляти поздоровлення. В центрі напишіть саме привітання. Наприклад, «З днем народження!». Можна написати невеликий вірш. Якщо залишається вільний простір, намалюйте ще один малюнок.
2
Варіант другий. Для фото-стінгазети знадобляться декілька фотографій, на яких зображений ювіляр і дорогі йому люди, і кольорова гуашь.Прежде всього продумайте, з якого тимчасового періоду розпочнеться оформлення вітальної газети. Наприклад, з народження ювіляра або з його вісімнадцятиріччя, з моменту вступу в шлюб або закінчення навчального закладу та т.п. Усі фотографії можна підписати як жартівливими фразами, так і пропозиціями серйозного змісту. В якості підписів підійдуть і невеликі вірші. Прикрасьте зображення рамкою. В центрі помістіть актуальну фотографію ювіляра або напишіть головну цифру ювілею, наприклад, «50». Шрифт вибирайте побільше, щоб і увагу привертало, і видно було здалеку. Стінгазету можна прикрасити цитатами та висловлюваннями відомих людей і філософів, відповідними за змістом. Будуть доречні малюнки дітей або онуків ювіляра, відбитки їх ручок, їх дитячі фотографії, які як би зв'яжуть кілька поколінь людей разом.
3
Варіант третій. Знадобиться комп'ютер і будь-який графічний редактор. Намалюйте в графічному редакторі основу газети - загальну рамку всього листа, малюнки, рамки для фотографій. Потім все це потрібно роздрукувати на монохромному принтері і вручну розфарбувати. Після чого можна вписати в відведеному для цього місці вітальні слова і вклеїти підходящі фотографіі.Однако такий спосіб створення стінгазети догодить не кожному ювіляру, багато хто воліє живе оформлення, зроблене вручну, будь-яким сучасним технологіям.