Як знайти підсмоктування повітря.

Багато автомобілістів вже стикалися з проблемою пошуку подсоса повітря. Без спеціального обладнання цей процес перетворюється в трудомісткий процес. Звичайно, є можливість звернутися в сервіс, але, хто не мріє розібратися у всьому сам, без сторонньої допомоги, і самостійно реанімувати свій автомобіль?
Інструкція
1
Одним з рішень цієї нагальної проблеми може стати придбання сучасного помічника автомобіліста - димогенератора. Але варто цьому довіряти і як він працює? Постараємося розібратися з цим новомодним приладом.
2
Принцип роботи гранично простий. Підключення приладу здійснюється через акумуляторні батареї із застосуванням клем типу «крокодил», а потім через швидкознімний соединитель димогенератор підводиться до повітряного компресора. Система, підвладна діагностиці, наповнюється димом і при огляді підсос повітря виявляється миттєво.
3
На зовнішній стороні димогенератор має світловий індикатор, що сигналізує господареві, про знайдених подсоса х повітря. Варто також відзначити, що комплект для роботи з димогенератором містить набір перехідників для підключення до специфічних системам транспортного засобу.
4
Димогенератори здатні тестувати багато систем автомобіля. До них відносяться двигун і трансмісія, система кондиціонування та охолодження, паливні та вакуумні системи. Рідина, яка використовується в димогенераторах для безпосереднього створення диму, є нешкідливим для дихальної і будь-який інший системи людини, а також не зашкодить вашому автомобілю.
5
Варто також відзначити, що спеціальний барвник, присутній в цій рідині, служить для пошуку найдрібніших витоків, які можуть визуализироваться із застосуванням ультрафіолета.Теперь ви знаєте спосіб, як знайти точку подсоса повітря, але бажаємо, щоб ця проблема ніколи вас не торкнулася!
Автомобілісти, зіткнувшись з проблемою підсосу повітря в двигуні, вирішують її по-різному. Одні відразу ж заганяють своє авто в сервісний центр, інші намагаються вирішити проблему самостійно. Для усунення підсосу вам знадобиться димогенератор, який також стане в нагоді і для діагностики інших автомобільних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - димогенератор;
  • - компресор;
  • - акумулятор;
  • - набір перехідників.
Інструкція
1
На автомобільних станціях обслуговування для виявлення підсосів повітря використовують димогенератор. Такий агрегат можна зібрати самостійно, але заводський варіант є більш надійним. Принцип дії димогенератора заснований на тому, що пристрій, де може бути підсос повітря, заповнюється кольоровим димом, який утворюється зі спеціальної рідини.
2
Спершу ознайомтеся з інструкцією та технічними характеристиками агрегату. В комплект пристрою входить набір перехідників: регулятор потужності нагрівача, модуль-випарник, дросель-перехідник, пластмасовий ящик, шланг, світлодіодний ліхтарик.
3
Розташуйте димогенератор якомога щільніше до місць, де ймовірно може йти підсос повітря. Вхідний штуцер пристрою за допомогою дросель-перехідника скомпануйте з джерелом стисненого повітря, вихідний штуцер за допомогою шланга - із впускним колектором. Встановіть заглушку на вхідному отворі впускного тракту.
4
До джерела живлення приєднаєте електронний регулятор. Підключіть димогенератор через акумуляторні батареї, використовуючи клеми по типу «крокодил». За допомогою швидкоз'ємного соединителя підведіть агрегат до повітряного компресора. Так можна продіагностувати будь-яку систему, вона, наповнившись димом, відразу ж покаже, де відбувається підсос повітря. Крім акумулятора можна користуватися джерелом постійної напруги 11-15 В і потужністю 5 А.
5
Встановіть ручку на максимум і почніть подавати стиснене повітря в генератор. При появі диму встановіть ручку в оптимальному положенні або поставте на мінімальну позицію. Стиснене повітря з димогенератора виходить під тиском близько 1-2 Бар. Використовуйте компрессон для накачування шин для його подачі. Зачекайте близько 2 хвилин, за цей час утворюється потрібну кількість диму.
6
На зовнішній стороні димогенератора індикатором, який сигналізує власникові авто про виявлені підсосі повітря.
7
За допомогою манометра контролюйте тиск диму, яке не повинно бути вище 0,5 Бар. При високому тиску деякі деталі можуть піддатися деформації.