Як зробити піч на відпрацьовуванні.

Піч на відпрацюванні - це така піч, яка в якості палива використовує не дрова, а відпрацьоване масло. Власне кажучи, не важливо, яке масло буде залито в цю піч, будь то моторне масло, трансмісійне або трансформаторне, ця пічка переварить все. Її конструкція дещо відрізняється від класичної грубки «буржуйки», так як паливо не тверде, а рідке.
Вам знадобиться
  • Металеві труби, зварювальний апарат, болгарка.
Інструкція
1
Візьміть металеву трубу діаметром 150 міліметрів. Відріжте від неї два однакових відрізка, довжиною 1 метр кожен. Обидві труби, з обох боків заглушите (виріжте металеві круги по діаметру труби і заваріть).
2
Відступіть від краю труби 10 сантиметрів і на цій відстані зробіть отвір діаметром 100 міліметрів. З другої трубою поступите так само. В одній з труб, на одній лінії з першим отвором, відступивши від нього приблизно 25 сантиметрів, зробіть ще один отвір. До цього отвору приваріть ободок і зробіть круглу кришку (в цей отвір буде заливатися масло і воно одночасно буде піддувалом). До цієї трубі з куточка зробіть ніжки.
3
У другій трубі, на протилежній стороні від першого отвору і з іншого кінця (строго по антисиметрії), так само відступите 10 сантиметрів і зробіть ще один отвір діаметром 100 міліметрів.
4
Далі візьміть трубу діаметром 100 міліметрів і відріжте від неї відрізок довжиною 80 сантиметрів. У цій трубі, по всьому колу і по всій довжині виконайте отвори діаметром 10 міліметрів і витримайте відстані між отворами приблизно в 5 сантиметрів.
5
Потім діряву трубу уварені в 100 міліметрові отвори двох перших труб, повинна вийти П-подібна фігура (точніше, що щось середнє між буквою П і Н). Далі, візьміть трубу діаметром 100 міліметрів і довжиною приблизно 4 метри і уварені її в залишився отвір (це буде димар).