Як зробити підвіску м'якше.

Підвіска автомобіля являє собою вузли, які з'єднують колеса і кузов. Від її налаштування і стану залежить поведінка машини на дорозі. М'яка підвіска більш підходить автомобілю представницького класу, людям, які звикли їздити розмірено і з комфортом.
Інструкція
1
Проведіть комплексну модернізацію автомобіля для того, щоб зробити підвіску м'якше. Придбайте на авторинку нові пружини, у яких є змінний крок витків. Вони випускаються у нас в країні, і тому проблем з їх наявністю не повинно бути. Проведіть заміну старих пружин на ті, які купили.
2
Спробуйте замінити свої шини покришками хорошого імпортного виробника. Виберіть такі, у яких значно м'якше боковина. Завдяки цьому будь-які дорожні ями, нерівності, горби і западини будуть поглинатися набагато краще. Але й тут є свої нюанси: будьте уважні при русі на високих швидкостях, тому що на м'яких шинах великий ризик того, що з'явиться розрив, якщо ви потрапите у велику яму з рваними краями.
3
Встановіть лекосплавние диски з великим вильотом. Це дозволить підвищити комфортабельність і керованість автомобіля на дорозі. Завдяки таким дискам пружина буде стискуватися набагато легше, що зробить підвіску м'якше. Цьому також сприятиме і збільшення плеча важеля підвіски. Однак це викличе приріст інерційної маси. Але не звертайте уваги, все компенсується автоматично, за рахунок полегшення колеса. Не забувайте, що у дисків з великим вильотом значно підвищується навантаження на підшипники. Цей фактор дуже сильно скорочує термін їх служби.
4
Поставте м'яку високопрофільні гуму на менший радіус. Задумайтесь над встановленням пневматичної підвіски, яка дозволить вам регулювати жорсткість і величину дорожнього просвіту безпосередньо в русі. Підвіска буде м'якій або жорсткій залежно від швидкісного режиму. При поворотах або рушанні, така підвіска знижує розгойдування кузова, що підвищує комфорт і зручність для пасажирів. Однак цей варіант є найбільш дорогим.
Давно доведено, що музика чи красиві мелодійні звуки можуть заспокоїти навіть самого нервового людини. Музична підвіска відмінно виглядатиме в будь-якому приміщенні, радуючи вас своїм передзвоном. Ось один рецепт такої підвіски, які не вимагає наявності будь-яких екзотичних і рідкісних предметів.
Вам знадобиться
  • Ножівка по металу;
  • Діркопробивач або цвях;
  • Тоненька мідний дріт, нейлонові нитка або міцна струна;
  • Трубка з металу або дерева;
  • Барвиста кришка із пластику (з-під кави, наприклад);
  • Кілька предметів, які видають при зіткненні один з одним мелодійні звуки. Тут вже самі дайте волю своїй фантазії.
Інструкція
1
Візьміть металеву трубочку, бамбук або трубку з іншого дерева і розріжте їх ножівкою на кілька невеликих трубочок різної довжини. Тепер виконайте невеликі дірочки в маленьких предметах, які ви підібрали самі. Нехай це будуть невеликі черепашки, великі намистинки, скляні фігурки або інші «звенелкі». До речі, якщо ви вирішили набрати для підвіски скляних фігурок, які дуже добре дзвенять, шукайте краще фігурки з уже наявними дірочками (талісмани, скляні дзвінки, вішаються на шию і так далі). А красиві камінчики можна обмотати ниткою і зафіксувати їх нетоксичним клеєм.
2
Тепер візьмемо пластикову кришку і виконаємо отвори в ній. Ця кришка і буде виконувати роль «держателя» для ваших трубочок з фігурками. Не забудьте про два отвори в центрі кришки. З їх допомогою ви зможете вашу підвіску куди-небудь зачепити.
3
Тепер нам потрібно протягнути нитку, струну або дріт в усі отвори і в кінці зав'язати її на хороший вузол, щоб конструкція не розвалилася. Тепер нам залишилося прикріпити на ниточки відрізки трубок, прив'язати всі наші дзвінкі дрібниці і повісити наше творіння на вподобане місце. Це все.
Корисна порада
Роль сполучної ланки найкраще виконає капронова тоненька нитка. Вона прозора і практично непомітна здалеку. А скляні або металеві тонкостінні фігурки для нашої підвіски - це ідеальний вибір. Вони будуть видавати найчистіші і мелодійні звуки.