Як провести діагностику автомобіля.

Діагностика автомобіля є важливою процедурою, що дозволяє виявити недоліки і дефекти, які складно визначити візуально, і які можуть відкритися тільки в процесі експлуатації.
Інструкція
1
Перевірте кузов автомобіля , який є головною деталлю будь-якого транспортного засобу. Від нього залежить безпека і комфорт. Уважно огляньте його та оцініть стан: наявність вм'ятин, пошкодження фарби, зазори і стики між деталями кузова. За допомогою приладу для вимірювання товщини лакофарбового покриття визначте, чи був автомобіль битим, і якщо так, то який характер носять ушкодження.
2
Відкрийте капот і огляньте двигун. Перевірте, чи не тече масло, в якому стані знаходяться шланги, ремені та інші системи. Підключіть спеціальне діагностичне обладнання, яке покаже вам приховані дефекти. Перевірку проводите на холостому ходу і в русі.
3
При діагностиці коробки перемикання передач, зверніть увагу на корпус трансмісії, з'ясуйте, чи не тече масло. Проведіть перевірку рівня масла і оцініть його стан. Перевірте роботу КПП та АКПП при різних режимах роботи, уважно стежачи за характером шумів, плавністю перемикання передач, а для АКПП важливим показником є час реакції.
4
Для оцінки стану електричної частини автомобіля необхідна велика кількість різних приладів. Візуально визначте працездатність кондиціонера, обігрівача, електросклопідйомників, обігріву сидінь, світловий частини. Антиблокувальна система гальм, стан подушок безпеки і багато іншого перевіряється за допомогою сучасного діагностичного комп'ютера.
5
Перевірте загальний технічний стан ходової частини і підвіски машини. Подивіться на амортизатори, шруси, диски, знос покришок, карданного вала, роздавальної коробки і редуктор на предмет люфту і течі. Оцініть стан системи гідропідсилювача і управління підвіскою. Всю діагностику проводите як в русі, так і на місці.