Як підняти тиск масла в двигуні. промивка двигуна для підняття тиску.

Тиск масла в двигуні - це важливий показник стану мотора. У технічних характеристиках автомобіля приведені номінальні значення тиску. Якщо ці показники близькі до нижньої межі, необхідно вжити заходів з підняття тиску.
Інструкція
1
Виміряйте тиск на холостому ходу у прогрітого двигуна. Цей показник повинен бути не менше 0,08 МПа. Потім проведіть виміри, коли автомобіль рухається зі швидкістю 40 км/ч, тут значення має бути близько 0,2-0,25 МПа. Слідкуйте за покажчиком тиску масла, розташованого на панелі приладів, якщо він показує, що воно не відповідає нормі, спочатку перевірте, яке масло ви залили у двигун - потрібного Чи сорту та якості.
2
Спробуйте замінити датчик, який показує тиск масла, найчастіше його некоректна робота призводить до спотворення даних в системі змащення двигуна, які ви бачите на панелі приладів. Після заміни знову зробіть перевірку. Якщо тиск на тому ж низькому рівні, підключіть в місце установки датчика покажчика контрольний манометр і з його допомогою виміряйте тиск ще раз.
3
Подивіться на показання манометра. Якщо він показує нормальний тиск, заміні підлягає покажчик тиску, який розташований на приладовій дошці. Придбайте новий і встановіть його.
4
Дійсно маленьке тиск в системі мастила двигуна може бути через засмічення редукційного клапана. Тому необхідна його прочищення. Акуратно виверніть його, і ретельно промийте. Не завадить і його регулювання, яку проведіть після установки його на двигун. Для цього підключіть контрольний манометр, і, дивлячись на його свідчення, зробіть настроювання клапана.
5
Останньою несправністю, через яку тиск масла в двигуни мізерно мало, може бути несправність масляного насоса, який необхідно замінити. Перевірте також сітчастий фільтр маслоприемника, який може бути забруднений, тоді просто прочистите його або придбайте новий. Уважно огляньте вкладиші шатунних і корінних підшипників, які знаходяться на колінчастому валу - їх надмірний знос також може служити причиною низького тиску. Провівши заміну і прочищення цих вузлів, перевірте показання приладів, переконайтеся, що тепер з маслом все гаразд і його тиск на належному рівні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iPtRRgd6bL4