Як грати в гру Монополія. Як грати в монополію бізнес life.

Настільні ігри, навіть в епоху комп'ютерів, вдосконалюються, стають більш витонченими і, завдяки цьому, знаходять все нових шанувальників даного способу проведення часу. Це не тільки хороший спосіб зібрати всю сім'ю разом, але також, зміцнити свої бізнес-навички та інтуїцію. Одна з найпопулярніших настільних ігри Монополія якраз підходить для цих цілей.
Інструкція
1
Розподіліть фішки та акції. Залежно від версії і комплектації, початковий набір, та й правила, можуть дещо відрізнятися один від одного. Однак суть гри залишається незмінною - вжитися в роль бізнесмена і вирости від дрібного підприємця до олігарха-монополіста, поставивши на місце всіх своїх конкурентів. Видайте кожному гравцеві початковий капітал і закріпіть за ним певну ігрову фігурку, якою він буде переміщатися по віртуальному світу монополії.
2
Розбийте перше коло. Саме від першого заходу буде залежати благополучность гравців. Ваше завдання закріпити за собою якомога більше закладів і фірм, так як в майбутньому це дозволить вам нарощувати свій капітал. Самий невдалий хід для першого кола - це попадання на штрафи і навіть бонуси. Штраф поганий вже з визначення, а бонуси зараз не зіграють важливу роль, тому що, поки ви отримуєте зайві кілька тисяч, ваші суперники вже скуповують "Лукойл" і "перший канал".
3
Не женіться за найдорожчими підприємствами, як правило це не вигідно на початку гри, так що не піддавайтеся на вмовляння з обміну й інші пропозиції ваші друзів і родичів. Спочатку ваше завдання викупити якомога більше розташованих на поле ближче один до одного підприємств, так як, чим обширніше ваша монополія, тим більше шансів у інших гравців на неї потрапити.
4
Торгуйтеся. Пам'ятайте, що це гра колективна, і активні торги - один з найважливіших елементів даної гри, намагайтеся викупити вигідні для вас точки. Підшукуйте пропозиції, від яких суперник не зможе відмовитися, навіть прощайте несуттєві віртуальні борги за угоду продати вам ту чи іншу точку.
5
не збираєте гроші на "чорний день". Будь-який бізнес, як реальний так і віртуальний живе за рахунок вкладень, так що всі ваші внески на початку і в середині гри, це шлях до перемоги в її завершенні.