Як оформити класний куточок. класний куточок своїми руками.

Класний куточок - це неодмінний атрибут будь класної кімнати, і не важливо, чи займаються там першокласники або випускники. Матеріали, розміщені тут, повинні бути цікавими, корисними, барвистими. Щоб досягти найкращого результату, краще всього оформити класний куточок своїми руками або за допомогою учнів.
Вам знадобиться
  • Стандартний аркуш ватману, фотографії учнів, барвисті картинки, клей, кольоровий папір, прозорі файли-кишеньки, ножиці, фломастери, олівці, аркуші стандарту А4, цікаві статті, картонні цифри.
Інструкція
1
Візьміть стандартний аркуш ватману. За допомогою ножиць надайте йому будь-яку фігурну форму або залиште в вигляді прямокутника. По периметру аркуша прикріпіть до нього паперові «пелюсточки», вирізані з стандартних аркушів формату А4.
2
Розмалюйте білі аркуші картинками або просто розфарбуйте олівцями для додання барвистості фону. На кожен «пелюстка» і на основне поле ватману приклейте прозорі файли-вкладиші. Помістіть в них розклад уроків і дзвінків, список гуртків, секцій, факультативів, графік чергувань по класу та іншу важливу інформацію.
3
Поділіть пелюстки, присвячені навчанню і дозвіллю, порівну. Виділіть один з «пелюсток» під інформацію, корисну і цікаву для батьків. Там можна розмістити цікаві статті, пам'ятки, фотографії класу і вчителів.
4
Присвятіть один пелюстка творчості дітей. Тут можна щотижня вивішувати нові малюнки, аплікації, вірші, твори школярів. Сюди ж помістіть грамоти, дипломи, нагороди, сертифікати та інші свідчення успіхів учнів.
5
Оформіть окремий пелюстка під щоденно оновлювані записи. Там можна розміщувати поздоровлення іменинникам, інформацію про погоду, цифри, що означають, скільки днів залишилося до кінця чверті і до закінчення навчального року.
6
Вибирайте теми для оформлення в залежності від віку дітей. У початкових класах більша частина пелюсток повинна подавати матеріал в ігровій формі, і лише починаючи приблизно з 3-го класу - в пізнавальною. З кожним роком в класному куточку повинно з'являтися все більше серйозних тем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OxPGWsDdbLE
Зверніть увагу
Обговоріть з хлопцями рубрики, теми, матеріали, які ви збираєтеся використовувати при оформленні класного куточка. Вислухайте пропозиції учнів і візьміть їх на замітку. Тоді хлопці із задоволенням будуть стежити за оновленням матеріалів стенда.
Корисна порада
Зараз у продажу є готові класні куточки у вигляді шаблонів-конструкторів. Їх зручно використовувати в якості основи для класного куточка.