Як міняти мову в Opera. Як міняти язик в інтернеті.

Opera на сьогоднішній момент є одним з найпоширеніших інтернет браузерів. У неї відмінна швидкість роботи, зручні, зрозумілі і доступні панелі. Іноді у користувача виникає така ситуація, коли необхідно змінити мову інтерфейсу.
Інструкція
1
Для прикладу розглянемо браузер Opera Version 11.11. До речі, ця версія підтримує автоматичну перевірку орфографії, з можливістю поповненню словника. Причому програма може перевіряти не тільки російський мову , а й англійська, французька італійська і ще багато інших. Отже, в лівому верхньому куті знайдіть вхід в загальне меню браузера. Воно забарвлене в яскраво червоний колір. Натисніть на нього лівою клавішею миші. При цьому здасться все основне меню.
2
В головному меню виберіть розділ "Налаштування". Він знаходиться практично в самому кінці списку. По ньому також не треба клацати, а просто наведіть курсор миші.
3
У наступному підміню виберіть "Загальні настройки". Воно буде першим у списку. Інший спосіб потрапляння в цей підрозділ - це одночасне утримання двох клавіш Ctrl + F12.
4
Перед вами відкрилося нове вікно "Налаштування", виберіть найпершу вкладку, вона називається "Основне". Останній пункт - це "Вкажіть мову ові уподобання для інтерфейсу Opera і веб-сторінок". При виставляння потрібного мову а, браузер буде автоматично переводити сторінки з іноземного мову а на якості вибраної.
5
Виберіть із запропонованого списку потрібний вам мову і підтвердіть кнопкою "Ок" ваш вибір. До речі, там же можна вибрати і цілу групу найбільш бажаних мову ов, для перекладу веб-сторінок. Для цього, потрібно просто клацнути на кнопку "Налаштування", вона знаходиться праворуч від напису "Мова". У вікні, натисніть клавішу "Додати", із списку можна вибрати потрібні.
6
Якщо вийшло так, що інтерфейс браузера англійська, то: 1) В лівому верхньому куті шукайте кнопку "Menu"; 2) Потім вибирайте "Settings"; 3) Далі лівою клавішею миші клацаєте на "Preferences"; 4) відкриваєте вкладку "General"; 5) Сама остання строчка "Select your preferred language of Opera and webpage" там і вибирайте "Російський".
Зверніть увагу
Можливий вибір декількох найбільш бажаних мов.
Корисна порада
Активуйте автоматичну перевірку орфографії, це заощадить вам час.