Як перефарбуватися з брюнетки в руду. Як з брюнетки перефарбується в рудий.

Жінки - істоти не постійні і вічно шукаючі змін. Ну, хоча б у своїй зовнішності і кольорі волосся. Зараз цього можна досягти за допомогою спеціальних фарб для волосся. Але й тут не все так просто. Взяти, приміром, рудий колір волосся. З блондинки або русявою в руду перефарбуватися легко, а ось брюнеткам буде поскладніше. Чорний колір волосся дуже стійкий навіть до хімічних компонентів фарб. Тому практично завжди перед фарбуванням потрібно освітлити волосся на кілька відтінків.
Вам знадобиться
  • Посуд для приготування фарбувальний і осветляющей сумішей, рукавички, фарба для волосся (руда), перекис водню, нашатирний спирт, двовуглекислий амоній, фен.
Інструкція
1
Приготуйте 9-відсотковий розчин перекису водню. Його можна знайти в аптеці або промислових магазинах. Розраховуйте, щоб розчину вистачило на все ваше волосся. Чим міцніше волосся, чим гірше вони змочуються водою, тим більше розчину вам знадобиться. Для більшої продуктивності і швидкості відбілювання можна додати в перекис нашатирний спирт або двовуглекислий амоній. Нашатирний спирт також надає волоссю трохи рудий відтінок, що у вашому випадку тільки на руку. Але не кладіть його занадто багато, інакше розчин втратить свої потрібні осветляющие якості.
2
Нанесіть суміш на сухе волосся і тримайте голову в теплі, поки волосся не освітлити на 4-5 тонів. Бажано при цьому укутати голову в рушник. Під час цієї процедури, можливо, ви відчуєте дискомфорт і печіння шкіри голови.
3
Ретельно промийте волосся. Для того, щоб вони стали трохи м'якше, можна скористатися бальзамом для волосся. Нанесіть його рівномірно на волосся і змийте через 20-30 хвилин. Потім висушіть волосся феном.
4
Приготуйте суміш для фарбування волосся в рудий колір. Слід готувати її тільки перед самим нанесенням на волосся, щоб вона не стояла довго, тому що деякі хімічні компоненти здатні вступити в реакцію з киснем. Результат фарбування такою фарбою може істотно відрізнятися від бажаного. Фахівці рекомендують робити перерву між висвітленням і фарбуванням в декілька днів. Щоб волосся трохи відпочили і відновилися.
5
За допомогою широкої кисті нанесіть приготовлену фарбу на сухе волосся. Намагайтеся зробити це рівномірно, інакше забарвлені пасма будуть відрізнятися відтінками. Витримайте фарбу на волоссі потрібний час і змийте. Висушіть волосся.
Зверніть увагу
Коли готуєте суміші для фарбування, ні в якому разі не користуйтеся металевими предметами, щоб уникнути непередбачених обставин у вигляді незвичайного кольору волосся. Завжди працюйте в рукавичках, щоб уникнути зафарбовування шкіри рук і нігтів.
Корисна порада
Виберіть фарбу з рудим відтінком на тон темніше того, в якій хочете забарвитися, бо на освітленому волоссі колір виглядатиме трохи яскравіше.