Як намалювати кнопку в Фотошопі.

Намалювати стильну кнопку для web-сайту в Фотошопі не так вже й складно. Цей процес займе у вас всього хвилин 10-20. Кнопка, яку ви можете створити за допомогою цього уроку, розташована на світлому фоні. При бажанні, ви можете розмістити кнопку на темному тлі. А також проявити свою фантазію і створити її в стилі, який впишеться в дизайн вашого сайту.
Інструкція
1
Створіть новий документ за допомогою комбінації клавіш Ctrl + N.
2
Встановіть потрібний розмір, наприклад, 200 на 100 пікселів.
3
Документ створили. Тепер можна приступити до створення кнопки.
4
Виберіть інструмент "Прямокутник з округленими кутами" U, який знаходиться в палітрі інструментів. Потім виберіть режим "Шар-фігура", який знаходиться під головним меню на панелі параметрів для налаштувань активного інструменту.
5
Намалюйте кнопку в документі. У цьому прикладі колір переднього плану чорний, тому кнопка вийшла чорного кольору. Далі підберемо для неї відповідний колір.
6
Для цього перейдіть в палітру "Стилі" і виберіть відповідний стиль для нашої кнопки.
7
У цьому прикладі використаний стиль Blue Glass.
8
растрируется верхній шар: "Шар" - команда "Растеризувати" - пункт "Шар".
9
Натисніть клавішу Ctrl і, утримуючи її, лівою кнопкою миші виберіть іконку верхнього шару. При цьому кнопка виділиться пунктирною лінією.
10
Щоб створити по краях кнопки невелику облямівку, натисніть "Виділення - Модифікація - Стиснути".
11
У вікні поставте 3 пікселя.
12
Вийшла така пунктирна обведення.
13
Інвертуйте виділення за допомогою комбінації клавіш Shift + Ctrl + I.
14
Скопіюйте виділення на новий шар, натиснувши клавіші Ctrl + J. При цьому на панелі "Шари" з'явиться третій шар.
15
Оберіть для невеликої облямівки шириною в 3 пікселя вподобаний стиль. Для цього знову зайдіть в палітру "Стилі" і виберіть потрібний. У цьому прикладі застосований стиль облямівки Chiseled sky, тому він поєднується з кольором кнопки.
16
Вийшла така ось кнопка. За бажанням, ви можете застосувати свої стилі, які вам більше подобаються.
17
Залишилося написати текст. Для цього виберіть інструмент "Горизонтальний текст" (Т). Вибрати параметри шрифту можна на панелі параметрів для налаштувань цього інструменту.
18
Ось ваша кнопка і готова.
Зверніть увагу
В цьому найцікавішому уроці ми розповімо, як намалювати людини в фотошопі, використовуючи графічний планшет. Перш ніж починати малювати в фотошопі, зробіть простий малюнок на папері і відскануйте його. Крок 2. Створіть новий шар (Ctrl + Shift + N) і назвіть його «sketch».
Корисна порада
У цьому уроці по темі як намалювати аніме в Фотошоп, ми у фіналі отримаємо ось такий персонаж: 1.Ітак, для початку вам потрібно Новий документ створити (Ctrl + O) документ .І начеркав (мишкою або планшетом) приблизний ескіз Вашого аніме персонажа.Ілі ж намалювати його олівцем від руки і потім перекинути на компьютнр через сканер і просто відкрити документ в Фотошоп.
Програма photoshop є надзвичайно потужним і універсальним інструментом. Це не тільки найпопулярніший у світі редактор фотографій, але також утиліта для втілення в життя всіляких веб-дизайнерських ідей. Крім того, photoshop цілком підійде для створення макета інтернет-сторінки або навіть цілого сайту буквально з нуля.
Інструкція
1
Запустіть програму photoshop і створіть новий документ. Для цього натисніть комбінацію клавіш Ctrl + N. Потім виберіть режим «Градієнт» і залийте документ будь-яким поєднанням кольорів. Головне, щоб напрямок заливки було зверху вниз. Задати додаткові кольори завжди можна пізніше. Просто створіть новий шар і, використовуючи кисть, подкрасьте фон. Щоб потім не заплутатися, перейменуйте щойно створений шар в Color.
2
Тепер займіться текстурою фону сторінки, щоб сайт виглядав цікаво. Виберіть вподобаний зразок з текстур, який пропонує програма. Добре, наприклад, виглядають листя або кам'яна плитка, імітація цегляної кладки. Активуйте режим «Фільтр» і застосуєте Artistic-Film Grain. Потім Pixelate-Mosaic. Поекспериментуйте з параметрами.
3
Домігшись бажаного, виставте режим Difference у вкладці Blending Mode. Спробуйте різні значення прозорості.
4
Підготуйте задній фон для назви сайту та інших пояснювальних написів. За допомогою інструменту Rounded Rectangle tool (U) в новому шарі виділіть фігуру чорного кольору, в пункті Layer Style активуйте режим Drop Shadow. Відрегулюйте прозорість шару.
5
Для подальшої роботи знадобляться групи шарів, тому, утримуючи клавішу Ctrl, натисніть на клавіатурі кнопки Ctrl + G. Виберіть всі створені на даний момент шари і визначте їх у групу Background. Необхідно також створити ще дві вкладені групи. Основну групу можна назвати Home, а внутрішню - Logo.
6
Напишіть текст для шапки сайту . Натисніть на Type Tool і створіть напис в новому шарі, створеному в групі Logo. Спробуйте різні значення параметрів Layer Style. Далі створіть ще один шар і відображуватимете текстову інформацію будь-яким відповідним кольором.
7
Створіть такі важливі для сайту кнопки, як sign in і log in. Для цього буде потрібно група шарів, яку можна так і назвати.
8
Застосуйте Rectangular Marquee Tool, потім Gradient Tool, щоб залити виділену зону документа знизу вгору градієнтом від щільного до прозорого.
Корисна порада
Зверніть увагу на той факт, що створення сторінки сайту або всього сайту цілком засобами програми photoshop є досить тривалим і трудомістким процесом, вивчення якого ледь вкладається в 12-годинний курс навчання.