Як налаштувати еквалайзер на плеєрі.

Залежно від того, шанувальником якої музики ви є, ви можете налаштувати свій плеєр на ідеальне відтворення ваших улюблених пісень. Для того, щоб зробити улюблений хіп-хоп ще більш "качає" або перкусію в латино-музиці виразнішою, вам знадобиться функція еквалайзера , якою оснащений практично будь-який сучасний mp-3 плеєр.
Вам знадобиться
  • mp-3 плеєр з функцією еквалайзера
Інструкція
1
Увімкніть ваш плеєр і направте в основне меню. Еквалайзер може бути винесений окремим пунктом меню або ховатися в основних налаштуваннях. Активуйте його.
2
В деяких моделях еквалайзер може бути представлений у вигляді списку пресетів - оптимально сконфигурированних під окремий тип музики налаштуваннях еквалайзера . У більшості плеєрів такі пресети називаються відповідно своєму призначенню. Наприклад, пресет "Рок" зі зниженими середніми частотами для рок-музики, "Клуб" з збільшеними середніми частотами, "Хіп-хоп" з піднятим басом й зниженими верхніми частотами.
3
Дані настройки проводяться в цілях виділення будь-яких інструментів або голосу із загального міксу. Для того, щоб запустити той чи інший тип відтворення, необхідно всього лише вибрати один з пресетів і активувати еквалайзер в плеєрі.
4
В інших моделях існує можливість ручного налаштування еквалайзера . В такому випадку, опція еквалайзера зазвичай представлена графічно, найчастіше у вигляді 3-9 повзунків (смуг). Пересування повзунка (смуги) вгору-вниз редагує відтворення тих чи інших частот. Якщо ви фанат техно, спробуйте додати трохи басів і підтягнути верхні частоти, прибравши середні частоти. Для поп-музики, навпаки, збільште середні частоти, де зазвичай знаходиться вокал, і підтягніть вниз настирливі низькі і високі частоти. Якщо є можливість, збережіть ваші налаштування для майбутнього використання.
Корисна порада
При роботі з еквалайзером пам'ятайте, що додаючи одні частоти, ви повинні підтягти вниз інші, інакше виникне нагромадження звуків в міксі.