Як написати контрольну роботу.

Контрольні роботи починають нас переслідувати з самого початку шкільного життя і після закінчення вищого навчального закладу. Ця робота - спосіб перевірки отриманих знань протягом будь-якого періоду.
Інструкція
1
Якщо викладач або вчитель влаштовує вам контрольну роботу, то він хоче просто упевнитися в ваших знаннях. Роботу потрібно писати самому, не спісивая.Стало модним замовляти роботи, але так ви стаєте «шахраєм», використовуєте чужі знання в своїх цілях. Пам'ятайте, що теми і процеси у всіх науках взаємопов'язані і, не розібравшись з однією темою, завалите следующую.Поетому перед контрольною перевіркою дізнайтеся тему, розберіться в ній, спробуйте зрозуміти її, попросіть знайомих протестувати вас, задаючи по даній тематиці питання. Також можете самі влаштувати собі перевірку в домашніх умовах.
2
Другий успіх до написання гарної контрольної роботи лежить через її оформлення. Намагайтеся писати, не поспішаючи й зрозуміло для перевіряючого. Користуйтеся загальним стандартом оформленія.Общій розмір контрольної роботи не повинен бути більшим, кілька аркушів буде достатньо. В цю кількість аркушів постарайтеся вписати все необхідне для поставленого питання і поетапний розрахунок до отриманого відповіді.
3
В кінці роботи може бути залишений список вами прочитаної і використаної літератури, але ніяких посилань на джерела в інтернеті.
Контрольна робота (в письмовому варіанті або у вигляді презентації) часто є для викладача основним способом перевірки знань студентів. Особливо багато контрольних пишуть студенти-заочники. Як же написати контрольну, щоб вона відповідала всім вимогам викладача?
Вам знадобиться
  • - підручники
  • - періодична література
  • - методичні посібники
  • - комп'ютер
  • - принтер
Інструкція
1
Ще раз перечитайте назва теми контрольної. Якщо є якісь пояснення викладача, уважно ознайомтеся з ними, щоб не упустити главного.Контрольная робота може передбачати або реферативний виклад відповіді на конкретне питання, або вона може складатися з питань по кожному изученному розділу. Така робота може містити практичні завдання.
2
Зберіть максимум інформації з даної теме.Начніте вивчення даного питання з лекцій. Як правило, викладач намагається дати весь основний матеріал по темі, але для контрольної пропонує питання, яке не порушувалося на лекціях глибоко. Складіть по записах приблизний план контрольної. Якщо лекцій немає, то подумайте і запишіть, про що б ви стали говорити по даній темі. Потім ще раз вчитайтеся в назву вашої роботи і викресліть ті пункти, які не важливі при розкритті суть контрольной.Перед тим, як зазирнути в інтернет, зверніться до підручників. Інформація, яка там міститься, також може зорієнтувати вас, на що обов'язково потрібно звернути вніманіе.Періодіческіе видання можуть виявитися для вас незамінними помічниками при написанні контрольної. Для працівників тієї чи іншої сфери діяльності випускається все більше і більше різних журналів, газет, щоб фахівці перебували в курсі всіх нових технологій, постійно підвищували рівень своїх знаній.Не проходите мимо бібліотеки. Там ви можете знайти будь-які цінні документи, посилання на які в роботі, підтвердить ваші висловлювання.
3
Будь-яка контрольна робота починається з написання введенія.Напішете про актуальність для вас даного питання, тобто, чому саме цю тему вибрали для роботи. Якщо дана контрольна припускає, тут же вкажіть мети работи.Чаще все введення поміщається на 1-1,5 сторінках.
4
Основна частина контрольної присвячена розкриттю теми работи.Начінать слід з загальних фактів, переходячи до прикладів з поясненіямі.Еслі робота передбачає порівняння чого-небудь, можна спочатку розповісти про одне явище чи факті, потім про інше, а у висновку порівняти . Можна також порівнювати їх, поступово розглядаючи певні критерії, а потім зробити вивод.Практіческое завдання виконуйте після більш глибокого вивчення теоретичного матеріалу. Це допоможе закріпити знання, а також уникнути можливих помилок і недочетов.Об'ём основної частини залежить тільки від теми вашої роботи. Пишіть, не відхиляючись від наміченого плану, щоб не включити в контрольну зайве.
5
У висновку зробіть основні висновки по роботі: чому сприяло вивчення даної проблеми, на що може вплинути розкрите в роботі явище, які шляхи виходу зі сформованої ситуації бачите ви, для кого може бути корисна ця робота і т.д.Заключеніе займає приблизно 1 страніцу.Оформленіе списку літератури - обов'язковий пункт, якщо ваша робота містить в основному теоретичні відомості. Зазвичай викладачі не приймають роботу без вказівки істочніков.Тітульний лист і сторінку з планом вашої контрольної краще оформити в останню чергу, тому що план буде відкоректований в ході вивчення вами даного питання. Також можливо, що ви з викладачем вирішите переформулювати назву теми або зробити її більш конкретной.После перевірки контрольної на стилістичні, граматичні, мовні і інші помилки її можна роздруковувати.
Зверніть увагу
У контрольній пишіть тільки про те, що розкриває суть даної теми. Додаткова інформація в роботі буде тільки плюсом, а от за зайвий матеріал викладач може знизити оцінку або взагалі не зачесть.Не говорите про одне й те ж, але різними словами з пункту в пункт.В кінці кожного пункту роботи повинен бути вивод.Оформленіе роботи має відповідати загальноприйнятим вимогам.
Корисна порада
Якщо є можливість, зв'яжіть тему роботи з вашим особистим досвідом.